Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

17/F. Van egy lány a baráti körömben aki már nagyon régóta tetszik de a személyiségemből adódóan ezen a téren nem tudok meg nyílni és nem mindig tudok olyan közvetlen lenni azzal a lánnyal aki tetszik nekem mint azzal aki nem.

Nem merek oda menni hozzá és mondjuk hogy felkérjem táncolni vagy éppen a a témában megnyílni.



2017. febr. 12. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez elég kár mert ezek a dolgok többet mondanak sokszor minden szónál. Szerintem vedd a bátorságot és kezdj el vele többet beszélni stb stb ő magától majd veszi az adást. :))
2017. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen a lány személyisége? Ha pl nyitott, cserfes, akkor könnyebb dolgod van, de ha zárkózott, magának való, úgy kicsit talán nehezebb "véletlenül" beszélgetésbe keveredni vele...
2017. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Személyiségileg egy energikus jókedvű talpra esett lány és jó a gondolkodása is.Ez tetszik benne.
2017. febr. 12. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha a gondolkodását ismered, akkor gondolom már többször beszélgettetek. Például hazakísérhetnéd, vagy ha suliból egy a baráti társaság, akkor megkérheted, hogy segítsen valamit elmagyarázni/vagy elkérheted a jegyzeteit, vagy ha pl nincs suliban, mert beteg írhatsz neki, hogy jobbuljon.


Vagy ha ezen a téren nem tudsz neki megnyílni, akkor próbálj meg máshol, más területeken először, és akkor már talán könnyebb lesz ezen is.

2017. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ne osztálytársak vagyunk egy helyre járunk edzeni(nem kondi) És heti 2-szer találkozom vele.

Így hát a jegyzetes téma sajna felejtős.

2017. febr. 12. 19:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor a hazakísérősdi?
2017. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Késő este végzünk és mindkettőnkért jönnek
2017. febr. 13. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Talán most ezt a Valentin napot kihasználhatnád valahogyan.
2017. febr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen lehet kihasznalom
2017. febr. 14. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!