Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S! A lány vajon utál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! A lány vajon utál vagy kedvel?

Figyelt kérdés

Elsős gimis srác vagyok. Van egy lány az osztályban, akit szeptember óta ismerek, és azóta szeretem őt. Néha szoktunk egymás szemébe nézni órán, de még soha nem beszéltünk egy szót sem, mert úgy tűnik nekem, mintha félne tőlem. Volt már rá példa, hogy a szülinapjára, ami múlt héten volt, drága csokit vettem neki, hátha megtörik a jég közöttünk. Egy mosolygós köszönömmel el is intéztük a dolgot, minden megy ugyan úgy tovább ahogy eddig. Valahogy úgy én sem merek hozzá szólni. Milyen tippet adnátok ezzel kapcsolatban?


Az egyik kedvenc elfoglaltságom a zongorázás, ami a mindennapi tevékenységeim közé sorolható. Szokta like-olni ez a bizonyos lány a zongorás videóimat, amiket a tanárok kérésére töltök fel a Facebook-ra. Szóval gondolom kicsit ez is imponálhatna neki.


A konkrét kérdésem az lenne, hogy mégis hogyan tudnék közeledni felé. Nekem nem megy az, hogy egyszerűen legyek laza, és beszélgessek vele, mert ha vele szót váltanék, olyan zavarba jönnék, hogy az valami elképesztő.


Bármennyi válasz jöhet, mindegyiket elolvasom és válaszolok is rájuk! Köszönöm



2017. febr. 7. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán ráírhatnál facebookon egy ilyen zongorázós videó után, hogy láttad, hogy tetszikelte és szereti-e a zenét esetleg Ő zenél-e vagy valami.
2017. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer ismerkedtem én is egy félénk sráccal. Teljesen másképp csinálnám a dolgokat,mert eléggé elszúrtam. Tőle sok tapasztalatot kaptam ezen a téren. Ha gondolod írj privát üzenetet és segítek.

14/L

2017. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi alapjan meg kozel sem biztos hogy tetszel neki, de talan ugy konnyebb lenne ha probalnal nyitni fele, szemezz vele, beszelgessetek, ha latja rajtad hogy bejossz neki ugy konnyebb lenne neki is lepni. Sok sikert! :)
2017. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2017. febr. 7. 21:20
 5/5 anonim válasza:
Lehet hogy a lány félénk, de te is az vagy. Egy csoki szép gesztus, de itt látod kevés a jég megtöréséhez. Valahogy kezdj el vele beszélni. Csak ugy random ülj le hozzá és lökd neki a vakert. Használd ki hogy ő talán jobban tart tőled mint te tőle. Ahogy elmesélted mennyire félénk, simán lehet abbak a jele hogy te is bejossz neki. Csak lazán ;)
2017. febr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!