Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kedvel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kedvel?

Figyelt kérdés

Az osztályomban van egy fiú akibe szerelmes lettem. A barátnőmet megkértem, hogy kérdezze meg a srácot, hogy mit gondol rólam;ő azt mondta hogy szép vagyok, de "nem tud mit kezdeni" velem. Ezután elmentünk egy "táborba" ahol megtudta, hogy kedvelem és szivatni kezdett vele. Kiábrándultam belőle, de két nappal ezelőtt egy tanárnő megkért, hogy segítsünk neki pakolni s pakolás közben nagyon sokat nevettünk és hülyéskedtünk. Ma rosszul lettem a suliban s éppen indultam a tanári felé, amikor megjelent a hátam mögött a barátnőmmel és elkísért az osztályfönökig. Nagyon meglepődtem, ezelőtt még nem csinált ilyet. Amiután hazajöttem, egész délután csak rá gondoltam, félek a kudarctól s ráadásul osztálytársam s a mondás szerint "nem tanácsos házi nyulra lőni" 14L

Ti mit javasoltok?

A válaszokat/tanácsokat előre is köszönöm!!



2017. febr. 1. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondta szép vagy,akkor már csak közeledned kell felé!😉

Sok sikert.

2017. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!😊
2017. febr. 1. 20:00
 3/7 anonim válasza:
Egy próbát csak meg ér. Ha közeledik feléd vagy feltűnően kedves veled. Akkor szabad a pálya
2017. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbálkozni fogok, ha lehetőségem lesz rá!
2017. febr. 1. 20:56
 5/7 anonim válasza:
Nem elkeseríteni szeretnélek, de lehet, hogy azért mondta a barátnődnek hogy szép vagy, mert tudta, hogy visszamondja neked és nem akart megsérteni. Én inkább valamelyik haverjával kérdeztetném meg, neki biztos nem kamuzna.
2017. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A barátnőm és ez a fiú gyerekkoruk óta ismerik egymást,már testvérként tekintenek egymásra,nem hiszem,hogy hazudna neki.
2017. febr. 7. 10:00
 7/7 anonim válasza:
Haa mindenre van magyarázatood minek teszed fel a kérdést..
2017. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!