Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretem az osztálytársa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem az osztálytársamat?

Figyelt kérdés

15/f

Az van, hogy most ahogy elkezdtük a gimit, az osztályomba került egy csaj, aki olyan rohadtul gyönyörű, meg tök kedves, aranyos, cuki, minden, hogy belé szerettem...

Nos, én ezt nem szeretném, mert egyrészt, megvolt már a tapasztalatom osztálytársi kapcsolattal, másrészt pedig, ugye nem akarok semmit, és ő nem is tudja, hogy bejön nekem, de engem szétmar az érzés, hogy tudom, hogy egy csomó más fiúval (osztálytársainkkal) jól elvan, nevetnek, ölelkeznek, sőt! Puszit adnak egymásnak...

És ha összejönni nem szeretnénk, én szeretni sem akarom őt..

Segítsetek, kérlek, mert már megőrülök!


2017. febr. 1. 15:55
 1/6 KnightBalazs ***** válasza:
72%

Van egy jó hírem, a puszitól nem lesz terhes a lányka, de van egy rossz hírem is. Minél jobban tiltod magad tőle, probálod kiverni a fejedből, annál jobban bele fogsz habarodni. Fordított pszihológiáról van szó. A megoldás az lehet ha lelövöd az egészet valahogyan.


Nem igazán van modja a kiszeretésnek abban az esetben ha együtt sem vagytok.


Az idő talán erre is megoldás lehet, mert bizonyára el fog múlni, mint minden más a világon. Csak az a kérdés, hogy mikor...

2017. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ismerem az érzést...... Keress mást.
2017. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Első válaszoló! Köszönöm, hogy ennyire kifejtetted! :)
2017. febr. 1. 16:27
 4/6 anonim válasza:
Mennyit szoktatok beszelni?:)
2017. febr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem sokat, mert nekem teljesen más érdeklődési köröm van, mint a piálás, ki hogyan hányt szét mindent a hubertustól, ki hány csajt dugott már meg, stb.
2017. febr. 2. 18:33
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok:D csak azert kérdeztem mert ha nem beszéltek sokat es mas az érdeklődési körötök,akkor lehet kicsit könnyebb lesz kimászni ebbol az egészből:)
2017. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!