Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyre jobban szeretem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban szeretem az osztálytársamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
9.-esek vagyunk és nagyon jóba vagyunk.Eddig még nem éreztem többet iránta de minél többet beszélgetünk meg csesztetjük egymást egyre jobban kezdek beleszeretni.És érzem hogy ő is többet érez és szerintem ő is tudja hogy én is többet érzek de egyikünk se lép.Szerintetek mit kéne csinálnom?Írjak neki vagy megmondjam neki hogy szeretem?
2016. dec. 26. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki. Az egyenes út a legrövidebb mindig és így lehet, hogy nyersz egy kapcsolatot is. Hajrá! :)
2016. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Hát az az igazság hogy en vagyok az a Bence akiről beszelsz es en ezeket nem viszonzom.
2016. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha eddig nem éreztél többet iránta csak most kezdtél el akkor szerintem várj még egy kicsit. Biztos vagy benne, hogy ő is többet érez? Mert ha esetleg elmondod neki, hogy mit érzel és ő nem érez úgy akkor az nagy pofára esés. Még csak 9.esek vagytok alig ismeritek egymást, előttetek van még pár év. Bár én még mindig úgy vagyok vele, hogy osztálytárssal nem jönnék össze. Tudod, hogy van a mondás, házi nyúlra nem lövünk! Ezt tartsd figyelemben. De azért majd írd, hogy hogy haladnak a dolgok.

17l

2016. dec. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!