Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 14/l Van egy fiú akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Delfinek_delfinek kérdése:

14/l Van egy fiú akinek tetszek és nekem is tetszik szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
kezdeményezz nála.
2017. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát jöjjetek össze testvéreim az úrban, hát szerinted mit kell ilyenkor csinálni, tepertős pogácsát?
2017. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen, általában nincs olyan, hogy komoly kapcsolat.Kavargassatok, érezzétek jól magatokat egymással.

2.válaszoló..Nagyot nevettem.

2017. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a többi commentelőnek igaza van. Mondjuk ne menj oda hozzá úgy, hogy: Járunk? Akkor finoman, főleg ha ez lenne az első fiúd. Beszélgessünk vele majd kérdezd meg, hogy van-e kedve elmenni moziba\bowlingozni vagy amit akar. Semmi ciki nincs abban, ha a lány kezdeményez, ha ezért tetted fel a kérdést!
2017. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat es amugy mar atmentem hozzá meg ilyenek de en a szuleimnek nem tudom hogy mondjam el vagy hogy mit reagalnanak ra... Otlet?
2017. jan. 22. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!