Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Sokszor nézett október végétől kezdve (akkor is amikor mankóztam), majd amikor letettem a mankót másnap már anélkül mentem suliba és meglátott és összesúgott a barátnőivel, volt még olyan h szembejött és random rám mosolygott, sokszor volt ill. van arra amerre én, suliműsor alatt is engem nézett valamint olyan is volt, h kint álltam a folyosón Ő meg a barátnője megálltak velem szembe az aula túloldalán és beszélgettek és a fejével felém mutogatott amikor meg mentem be a terembe végig követett a szemével, szemezés is volt valamelyik nap pedig egy buszon mentünk, Ő a barátnőivel beszélt én meg egy olasz cserediákkal angolul és ránéztem Ő meg rám és (ezt nem tudom kevésbé csöpögősen leírni) szerelmesen nézett rám, úgy ahogy írtam, miközben a barátnői beszéltek hozzá de Ő engem nézett. Ja és szintúgy az olasz sráccal beszélgettem Ő meg a barátnője ott ültek mellettünk,én elmentem egy pillanatra majd mikor visszamentem megkérdeztem az olasz srácot h nézett e a lány és azt mondta h igen.


Az a helyzet h elég tanácstalan vagyok h mivel menjek oda hozzá, de nagyon szeretném és szerelmes is vagyok belé.


17 éves vagyok, a lány pedig 16



2017. jan. 8. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj oda és hívd el őt valahova. Pl egy kávéra vagy valamire..
2017. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2017. jan. 8. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!