Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy van-e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy van-e esélyem vagy hogy ugyanugy erez irantam?

Figyelt kérdés
Egy lanynal milyen egyertelmu jegyek vannak hogy bejovok neki? Régóta ismerjük egymást de csak most kezdtünk el rendes kapcsolatot létesíteni és nem tudom hogy miként néz rám. Félek hogy csak barátként vagyok elkönyvelve nála miközben en szerelmes vagyok bele szerintem. Ha számít, mindketten 18 évesek vagyunk és osztálytársak, ezért szeretnek biztosra menni és nem akarok csak ugy rakerdezni mert nem akarom elrontani a kapcsolatot.
2017. jan. 15. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos naluk semmi sem egyertelmu...beszelgess vele tobbet, celozgass ha viszonyozza akkor talan nyert ugyed van, de ha terel akkor lepj le gyorsan...de a legtisztabb ha egyertelmuen tudtara adod a szandekaidat, akkor derul ki minden
2017. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyan célozgassak például?
2017. jan. 15. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
távcsöves puska távcsövével, és egy segéddel, aki a szelet meg az irányt mondja. Ha viszonozza, akkor megszívtad. Ha terel akkor jó vagy, mert akkor nem veled foglalkozik, és le tudod szedni. Az első utolsó mondatát teljesen adom, ha tudtára adod a szándékod, akkor minden rendben lesz.
2017. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Félek ha direktbe megmondom es o nemmel valaszol akkor romlik a kapcsolatunk.
2017. jan. 16. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan biztos, hogy ha belemegy a bokolos, nyomulosabb szoveg vissza irasaval akkor viszonozza.

Velen is volt ilyen. Egy fiu irogatott hogy vele alszok, zep vagyok stbstb.

En meg vissza irtam hasonlokaat mert nem akartam megbantani.

De az irasombol sugarzott hogy viccelek.

Szoval az irasabol eszre veszed, ha viccel. Es azt is ha nem

2017. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt a felmentés. Nekem, ha bejön egy fiú, akkor sokat mosolygok rá, szemezek vele. Ha esetleg ő is a szemembe néz, akkor néha elkapom a fejem és úgy vigyorgok. Ha ezt észre veszed a kiszemeltednél, akkor nagyobb az esély arra, hogy te is bejössz neki. Vagy sokszor keresi a társaságod, beszámol azokról a dolgokról, amik történtek vele. Ergo lelkesen beszámol az őt érintő dolgokról, vagy érzéseiről. (Nem feltétlenül azokról az érzéseiről,melyet irántad érezhet, hanem arról, hogy mi bántja, minek örül...stb). Ha már annyira elmélyült esetleg a kapcsolatotok/elmélyül majd,hogy megölelitek egymásr, akkor az ölelés módjából is leszűrhetsz dolgokat. Pl:szorosabban ölel meg, vagy több ideig. 17/L
2018. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(előző) a célozgatást támogatom. Keresd a tekinteteddel az övét, ha esetleg valami alkalom van, lepd meg. Burkolt bókolást a lányok gyorsan leszűrik 17/L
2018. febr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!