Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha nem felelek meg. Pl az...

Ha nem felelek meg. Pl az eü-n, attól ugyanúgy fellebbezésnél van esélyem h felvegyenek mint amikor a pszichikain bukok meg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
De hova???????
2010. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hadsereg, hadvezetés témába írtam, így biztos hogy pszichológusnak készülök...sötét
2010. febr. 6. 00:02
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha nem felelek meg. Pl az eü-n, attól ugyanúgy fellebbezésnél van esélyem h felvegyenek mint amikor a pszichikain bukok meg?


Voltál már alkalmasságin vagy csak később mégy?amúgy attól függ mi a bajod...Nyilván szívritmus zavarral hiába lebebzel fel,viszont ha csak a fogaid rosszak akkor van rá esély.

2010. febr. 6. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sötét az anyád. Ekkora pofával inkább ne is készülj sehova
2010. febr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jolvan, bocs bro! csak azért érdekes volt amit irtál.

A magas vércukor (de még nem betegség hanem 6 egész akárhányas) az még mehet lejjebb. Pontosan erre gondoltam, hogy igy még van e esély

2010. febr. 6. 12:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor van. mikor mégy alkalmasságira? leadtad már a jelentkezést?mert tudtommal most nem lehet....
2010. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fizikain van esélyed másodfokra menni. Ha pszichológián elbuksz, természetesen nem lehet menni másodofkra, hisz ebből a szempontból alkalmatlan vagy. Később sem leszel alkalmasabb.

Az egészségügyin is, ha olyasmit találnak, pl. HIV fertőzött vagy, cukorbeteg, egyéb rendszerbeteg, vagy magas a vérnyomásod akkor sem fogsz megfelelni.

Kizárólag a fizikai alkalmassági vizsgálaton van lehetőséged másodfokúra menni.

Gondolom nagyon nagyon indokolt esetben a több9iben is fellebbezhetsz, de te mint civil a katonasággal szemben...

Egy katona.

2010. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Haverom megbukott pszichlógiain, hogy túl engedékeny, fellebbezett és felvették. Egyébként a tiszthelyetesibe jelentkezek majd.
2010. febr. 6. 23:29
 9/10 anonim ***** válasza:

ha már eleve úgy állsz hozzá, hogy fellebbezel nemtudom milyen önbizalmad van.

Tiszthelyettesnek jelentkezhetsz, nem tiszthelyettesibe. Van IQ szint mérés is. Na ott pl. nem lebbezhetsz fel. Ezért írtam, hogy vannak indokolt esetek. De haveros is katonának áll, gondolom ugyanolyan engedékeny mint a fellebbezés elött volt. Ezért is jó a szigurú szűrés. Én nem engedtem volna.

Egyenlőre stop van az olyan jelentkezőknek, akik úgymond az "utcáról" mennek toborzóirodába, egyenlőre regisztrálnak és majd egyszer értesítenek.

előző válaszoló ( amúgy katona)

2010. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És z olyanoknak akik átmentek az alkalmasságin,és a behívóra várnak?Nekik is stop vagy őket befogják hívni?(én ilyen vagyok...)
2010. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!