Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban elég sokat chateltem vele, de kb mindíg én írtam rá,de nem érzem pontosan, hogy mivan.Nagyon belezúgtam és, sokat viccelődünk, nevedgélünk, néha szemeztünk is suliban, de nem tudom mit érezhet irántam, mert túl jófej és kedves hogy megbáncson... Hogyan tudhatnám meg még is hogy érez e valamit irántam? 15/F

2017. jan. 14. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján egy nagyon jo barátnak tart, de ha elkezdesz közeledni fele, abból lehet, hogy valami nagyon jo dolog sül ki 😉
2017. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne tartsd rossz, dolognak, hogy te írsz rá a fiúk szoktak kezdeményezni.Mióta beszélgettek? Hívd el valahova suli után, ha túl gáznak érzed akkor többen is mehettek és figyeld a jeleket.Legyél vele kedves és figyelmes (csak ne ess túlzásokba mert az sem jó) 17/l

ui.:*megbántson

2017. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!