Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én most tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy lány(aki az osztálytársam) akivel jóban vagyok de én csak barátilag. És hát mindig öleleget ha örül meg mindig mondja hogy cuki vagyok. Ez mit jelent? 15F

2016. dec. 2. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem ölelget mindenkit vagy viselkedik másokkal is úgy mint veled, akkor szinte biztos hogy szimpatikus vagy neki, sőt valószínűleg tetszel neki :)
2016. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem szokott mást és köszi:)
2016. dec. 2. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak jo baratjanak tart. Van szad, kerdezd meg :)
2016. dec. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak ha megkérdezem és nem jövök be neki úgy akkor meg megromolna a kapcsolatunk
2016. dec. 3. 09:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Már ugyan miért romlana meg? Legfeljebb ha nem tettszel neki megmondod félreértettél vmit. Ha meg bevallja h tettszel, ha be meri vallani, akkor meg tapintatosan elmondod h te csak barátként tekintesz még mindig rá. Az már az a lány dolga hogyan kezeli a helyzetet.
2016. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen igen igazad van csak elfeljtettem mondani hogy ez a lány más érzelmileg. Tehát ha ezt én megkérdezném tőle ha tetszem neki ha nem akkor is megsértődne
2016. dec. 3. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!