Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszhetek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Idén lebukott hozzánk egy 13 éves srác, és az első hét után egyből megtetszett. Elmondtam egy osztálytársamnak, aki elég jóban van vele. Egyik órán a mi osztályunkban volt órájuk, és láttam hogy az az osztálytársam aki tudott erről, röhög, a srác pedig rám mutogat és beszél az osztálytársammal. Persze azt gondoltam, hogy az osztálytársam elmondta neki, és kihívtam hogy beszéljek vele 4 szem közt. A bizonyos srác is kijött, odaköszönt, aztán elment. Kicsaptam a balhét, szegény osztálytársamat terrorizáltam, amíg kiderült hogy szegény nem is mondott semmit a bizonyos srácnak. Azóta a srác mindig néz, én pedig próbálom kerülni a tekintetét, és csak akkor nézem mikor nem lát, hogy ne vegye észre, hogy tetszik. Ilyenkor mi van? Tetszem neki? Vagy mit csináljak? 13/L
2016. okt. 22. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Most komolyan? Tényleg azt akarod, hogy Lovas Luca párkapcsolatainak első kötete úgy kezdődjön, hogy "Idén lebukott hozzánk egy 13 éves srác"? Persze ettől még lehet jófej, de szerintem előtte még ismerd meg, nyugodtan menj oda és beszélgess vele. Ha meg nem tudod miről akkor csak alátámasztod a feltételezézemet, hogy csak kívülről tetszik, és akkor a belsője a lebukás mellett egészen más lehet mint azt te elképzelted magadnak nagyon cukin. Ismerd meg :)
2016. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!