Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet rályönni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet rályönni, hogy egy lány szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

Bárnint úgy értem, hogy anélkül, hogy megszólítanám?

(a helyesírásért elnézést kérek nem tudok valami nagyonjól írni helyesen)!


2017. jan. 10. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:

En lany vagyok

Ugy szoktam "jeleket" adni, hogy sokat próbálok szemezni egy fiúval. Keresem a társaságát. Sokat mosolygok rá. Rengeteget nézem őt.


De persze van egy bizonyos határ, mikor meg ugyan szeretem, de leteszek róla, ha nem reagál kb. 1-2 hónapon belül.

2017. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
50%

Nem feltétlenül lehet azt észrevenni. Én pár évig szerelmes voltam egy fiuba es eleinte semmifajta jelet nem kuldtem fele megcsak ra se neztem (max utana pillantottam a szemem sarkabol) es a kozeli barataim se mondtak meg volna rolam, hogy szerelmes vagyok, nemhogy az a fiu. Aztan mar volt hogy kicsit felbatorodtam es szandekosan kerestem a tekintetet meg volt hogy ra is mosolyogtam.


15/l

2017. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
erre elég nehéz RÁLYÖNNI!
2017. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Kössetek meg bele néhányszor legyete szívesek 😒😒😒
2017. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontos J-vel. :)
2017. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van akinél sehogy, vagy csak azután, h elhívtad randira. Én pont ilyen vagyok, titkolom as érzéseimet mindaddig amíg nem érzem a viszonzást.
2017. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 11. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!