Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Míért van az, hogy még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Míért van az, hogy még mindig egy számomra elérhetetlen személybe vagyok szerelmes azok után, hogy már annyiszor megbántott?

Figyelt kérdés

8-osztálosba járok és idén vagyok tizedikes. Tizenhat éves vagyok és lány. Amióta csak az eszemet tudom, szerelmes vagyok egy srácba az osztályunkból akit már egészen ovis korom óta ismerek szóval durván 12 éve vagyok belé olyan szinten szerelmes, hogy már az is öröm számomra, ha láthatom. Más lányokkal ellentétben én senkinek (se a barátnőimnek sa anyunak) nem mondom el, hogy valakibe szerelmes vagyok és általában jól megvan ez így (igaz az elmúlt években nagyon sokan kérdezték tőlem, hogy nincs e már kiszemeltem, vagy valaki jóképű az osztályunkban, de mindegyikre csak azt mondtam, hogy nem, nincs, sose volt vagy ha már nagyon idegesített akkor egyszerűen annyit mondtam, hogy apáca leszek, de nem gondoltam komolyan. Róla annyit kell tudni, hogy fekete haja és kék szeme van 183 centi és az un. "menők" közé tartozik, versenyszerűen kosarazik és emellett az osztály második legjobb tanulója (neki általában 5-6 tantárgyi dícsérete szokott lenni nekem pedig 8-9...én a stréberke) Az egyetlen közös bennünk az, hogy mindketten a 7:10-es busszal járunk suliba (magyarán semmi közös nincs bennük...pontosabban nemhiszem, hogy lenne). Rólam annyit kell tudni, hogy barna hajam és (ronda) zöld szemem van, 166 centi vagyok és a sulis futócsapatba járok kiváltani a mindennapostesit. 4-éve a súlyom miatt nagyon sokat cikiztek (69 kiló voltam 12-évesen ezért az azt követő nyáron vészesen le is fogytam miatta 48-50 kiló körülre) és azóta meg azért cikiznek, mert túl vékony vagyok, pedig nálam vékonyabbak is járnak az osztályunkba, de ők a "menők" és ők mindig menők maradnak bármit is tesznek.

A lényeg, hogy az elmúlt 1-2 évben elkezdtem fiúkkal (eddig összesen 3) járni (próbáltam továbblépni) és eddig a rekordom egy másfél hónapos kapcsolat volt de egyszerűen nem értettem, hogy közbe miért gondolok folyton valaki olyanra akit sose kaphatok meg, mert eddig bárkivel is jártam, csak és kizárólag rá tudtam gondolni. Ha általában meglátom a folyosón, vagy valahol(bárhol), akkor egyszerűen mindig elbénázok valamit és ezzel leégetem magam ami mégesz mínuszpont nekem.

Nah és pont most jön az a rész, mikor úgy két éve elkezdett piszkálni és valamilyen módon megalázni.(ha nem gond ezt itt nem részletezném)

Neki már rengeteg barátnője volt és tudom, hogy semmit se jelentek számára, nah meg aztán az esete se vagyok de egyszerűen annyira irígylem még az egyhetes barátnőit is...

Ha valakinek van valami hatékony módszere akkor nagyon megköszönném ha megosztaná velem. Tudom jól, hogy a szerelmem iránta mindigis viszonzatlan marad, épp ezért is szeretnék továbblépni.

Csak nemtudom hogyan kéne, úgyhogy ha mondanátok ötleteket, azt nagyon megköszönném.


Lehet, hogy erre a kérdésre csak negatív válaszokat fogok kapni és a tipikus lépj tovább szöveget, de attól még szeretném ha valaki értelmesen válaszolna.



2017. jan. 8. 15:57
 1/2 okosóra ***** válasza:
Mert meg mindig szereted
2017. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
meg tudom erteni mit erzel.. en is igy vagyok egy fiuval csak en 12 ev helyett ket eve vagyok bele szerelmes..mondanom se kell viszonzatlanul.. bar ez a mi esetunkbe ketes h nem erez semmit... mind1... es o is megalazott elhordott mindennek de ennek elenere is szeretem...nemreg volt egy baratom.. es meg csok kozben is arra gondoltam h bar azzal a masik fiuval lennek..mondanom se kell h ez nem volt igy egy hosszu kapcsolat...iden ugy ereztem h ossze johetunk mert kozelebb kerultem hozza az olebe ultem magahoz huzott stb.. azan egy nagyon csunya dolgott tett "poenbol" a baratnommel...eljatszotta h eggyut vannak... persze tudtam h nem de akkor is fajt.. o mar tudja h szerelmes vagyok bele..de most ezek utan en meg szeretem. bar ketelkedem benne...sajnalom de szerintem nem fogod tudni csak ugy elfelejteni.. ha sikerul is nem sokaig.. mert mindig eszedbe jut majd.. esetleg ha elmondanad neki mit erzel. jobb lenne.. nekem is jobb lett utanna h megtudta..
2017. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!