Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám anyummal megérte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám anyummal megértetni hogy őt szeretem?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot még szepterberben.Nagyon szeretem és ő is engem.Minden tökéletes lenne ha anyukám nem utálná.Félig roma származású és az egész családom ezért utálja őt. Már remgeteg veszekedésem volt anyukámmal és eltiltott tőle.Ennek ellenére is titokban találkozunk.A mostaniért annyira nem aggódom csak hogy a késöbbiekben hogy magyarázzam el neki ha őt elvenné tőlem nem léteznék.Nem szeretnék emiatt rosszbalenni anyuval de ha kell bevállalom.Ötletek?
2016. dec. 30. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. dec. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
allj elé hogy te őt akarod kész el kell fogadnia ha nem teszi akkor te szót fogadsz neki mert kötelességed
2016. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2016. dec. 30. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Ajj, nehéz téma. Életem eddigi legnagyobb veszekedései, zokogásai voltak, amikor én harcoltam le ezt a szüleimmel.

17L

2016. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj C-kkel, mert utána ha vége a kapcsolatnak jön a família meg a cigány áldás a családodra
2016. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dehogy is a családja nagyon kedves és bírnak engem.
2016. dec. 30. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyne ez, engem a félcigó csajok babonáznak meg:'D
2016. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!