Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni, hogy be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy be jövök-e neki vagy sem?

Figyelt kérdés

(Lány vagyok)

Van egy fiú az osztályomban, aki tetszik nekem.

De Ő nem túl egyértelmű. Sokszor mosolyog rám, órán is piszkál és látom, hogy sokszor zavarba jön ahogy beszélgetünk.

De vannak olyan napjai, amikor órákon keresztül rám sem néz, hozzám se szól.

Akkor most pontosan mi van?!


2016. dec. 28. 15:41
 1/2 anonim válasza:
Hát tudod ilyet nagyritkán én is szoktam csinálni az osztályomban olyan lányokkal akik bejönnek(14/F). Szóval lehet tetszel neki de az is lehet hogy néha szimplán kanos :D. Szerintem dumálj vele sokat meg egyszer hívd el valahova, mondjuk sétálni vagy valami hasonló(semmiképpen se hívd moziba!). És ha szeretne valamit az ott kiderülhet.
2016. dec. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer amikor senki nem lát titeket smárold le. Ha nagyon örülnibfog, akkor tuti tetszel neki. Kiakadni meg biztos jem fog, a fiuk 99,9%ban irulnek az ilyennek :D
2016. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!