Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Testileg nem jövök be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testileg nem jövök be a lánynak, vagy belsőleg? Hogy lehet eldönteni?

Figyelt kérdés

tudom, kissé felületes ilyeneket mondani, hogy "bejön testileg, lelkileg" vagy "csak testileg jön be", most mégis megpróbálnám ezt kideriteni.


elutasította a közeledésemet, és annyira egyértelmű "nem"-et nem is akart mondani, csak inkább óvatosan, finomkodva, most egyedül lenne, most nem érzi a kémiát. De azóta jóban vagyunk, buliban odajön, sőt nemis ritkán, egyszer egy közös szülinapi sétát is megengedett.


2015. szept. 20. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát esetleg kérdezd meg tőle, hogy mi az, ami szerinte hiányzik.
2015. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:D


na persze... az lesz, hogy "aranyos vagy, meg ne változz, csak... nem tudom"

2015. szept. 20. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tart eléggé jóképűnek, a leírásod alapján.


Nekem volt hasonló, nagyon jókat dumáltunk, egy érdeklődési kör, stb, mégsem jött be testileg. Fordítva is előfordult egyszer: baromira vonzott, de többet nem tudtam volna elképzelni puszta szexnél.

Vagy simán csak barátként tekint rád, és nem akar megbántani, ezt csak ő tudhatja. Finoman kérdezz rá:)

2015. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!