Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem és össze szeretnék vele jönni. Szoktunk beszélgetni is. Ám egyik nap azt mondta, hogy nem vagyok az ideálja. Ezzel eléggé elszomorított. Ám ma hallom hogy barátnőinek mesélt rólam h milyen cuki meg aranyos vagyok. majd a nap folyamán bocsánatot kért. azt mondta h rosszul fogalmazott.Ennek hallatán megörültem és rákérdeztem h találkozna e velem. Igent mondott. :) Nagyon össze szeretnék vele jönni így karácsonyra, mert annál nincs is szebb dolog :) 17/F

2016. dec. 18. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

"Ám ma hallottam, hogy batátnőinek mesélt rólam h milyen cuki, meg aranyos vagyok. majd a nap folyamán bocsánatot kért. azt mondta h rosszul fogalmazott." 😂😂😂 ez kicsit félreérthető 😂😂😂

Na jo viccet félretéve sztem lehet a kapcsolatotokbol valami.

2016. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is tök más ideáljaim vannak, de ettől függetlenül totál ellentétes fiúim voltak és nagyon szerettem őket.Neked is más ideálod van,mint ő nem? Sokszor félrelehet érteni ^^


Szerintem biztos történik köztetek valami,de azért ne erőltesd annyira, hogy már karácsonyra, mert addig már csak pár nap van.:) Persze valóban nincs annál szebb*-*

Sok sikert nektek

2016. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!