Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet ebből még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből még valami? Többi lent (15/l)

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimit és van egy fiú osztálytársam aki nagyon megtetszett. Év elején még volt barátom és akkor is csak arrol faggatott hogy mióta van stb egyszóval nagyon érdeklődött a szerelmi életem iránt (még a haveromat is faggatta) azóta szakítottunk a barátommal(elhanyagolt, csajozott) és egyre többet kezdtem érezni a fiú iránt. Van amikor látom h a szeme sarkából engem figyel és en is oda nézek. Próbál közeledni en úgy veszem észre,de viszont félek hogyha elmondanam neki mit érzek akkor kinevetne es még a baratsagunknak is vége lenne. 4 hónapja ismerem, szerintetek mondjam el neki ,legyek túl rajta? Vagy várjak? (Minnel több időt töltök vele annak jobban fáj mert szeretem) Attól is félek hogy ha később mondom el akkor még jobban bele bolondulok és így jobban fog fájni ha elutasit vagy kinevet. Tudtok valami tanácsot adni? Előre is köszönöm szépen a válaszokat.

2016. dec. 14. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Hét ez tényleg nehéz. Nem kell egyből nekirontani, beszélgess vele, közeledj felé, keresd a társaságát (akár látvényosan is)

Ha tetszel neki akkor kapcsolni fog.(remélhetőleg)

2016. dec. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!