Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből még lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés

Hosszu az elo tortenet. Roviden regen akarta volna h osszejojjunk en vissza utasitottam.. Nem tudom megijedtem meg colt mas is a dologban. Utana sokat beszelgettunk meg ettol fuggetlenul. Rajottem h viszont megis tobbet erzek iranta. Ez igy 4-5 honapoal kesobb erett meg bennem. Elmondtam neki. Erre egynappal taliztunk. Vegig beszeltunk mindent. O most mondta h igazabol sokkolta az uzenetem. Vegig fontolta de most nem tudja viszonozni a dolgot. Ettol fuggetlenul meg beszeltuk h ugyanugy beszelunk es talizunk is mert jol erezzuk egyutt magunkat. Es meg olyat is mondott h lehet h kesobb lehet belole valami de azt mondta inkabb ezt ne vegyem alapul mert nem akarja h mondjuk csalodjak.

Szerintetek lehetseges hogy egy kis ido mulva h megint tobbet talizunk meg ilyenek akkor ujra kialakuljat valami koztunk?



2016. nov. 11. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán.Mérlegelj, hogy megéri-e várni!
2016. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!