Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek annak érdekében,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek annak érdekében, hogy újra az enyém legyen?

Figyelt kérdés
Van egy srac..akivel tok jol alakult minden megcsokolt meg igy olyan volt az egesz mintha jarnank(csak igy hivatalosan nem lett kimondva)csomot talalkoztunk es annyira boldog voltam...aztan igy egy 3 napja egyre kevesebbet irt meg utolso nap mar nem irt szivet se pedigaltalaban szokott es igy tegnap reggel nezem az instagramot es latom hogy osszejott egy csajjal..aki sokkal csunyabb nalam es ezt nem csak igy latom igy...es nem is szolt erted hogy van valakije..pedig en annyira szerettem hogy miatta szakitottam a baratommal..kb fel adtam volna erte mindent..es ez a hala..aztan irtam neki egy uzit amiben kifejtettem hogy szeretem es nagyon varatlanul ert ez a dolog ezzel a csajjal de hat legyenek boldogok...erre meg nem is valaszolt....az lenne a kerdesem hogy hogy szerezzem vissza vagy mit tegyek ? :( Nagyon fontos nekem..még ezek után is
2016. dec. 16. 01:37
 1/4 anonim válasza:
Szerintem semmit. Egy ilyen embertől akarsz még egyáltalán valamit? Én nem akarnék.
2016. dec. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nagyon fontos nekem..:( és ezek után is..akármit tesz..vissza akarom szerezni :(
2016. dec. 16. 01:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy korrepetáljon nyelvtanból. Talán közelebb kerülhettek egymáshoz.
2016. dec. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
figyelj kedves kommentelo nem tudok ekezeteket irni es jelen pillanatban a nyelvtan a legkevesebb gondom..ugyhogy megkoszonnem ha mashol osztanad az eszt
2016. dec. 16. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!