Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri megpróbálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri megpróbálni?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lány barátom,akibe őszintén..teljesen belezúgtam.Csak van két bökkenő,az egyik az hogy nem éppen a legközelebb lakik,és ha még ez nem lenne elég még koleszos is.A másik ami lényegében a legproblémásabb az az hogy ő mást szeret.Állítólag a srác is viszont szereti ,de még se lép semmit ..de arra megesküszöm ha hülyíteni meri,nem érdekel mennyivel több esélye van ,én neki megyek..Bárki bármit mond,én nem bízok meg benne ..és hogy miért ?mert rendszeresen iszik és dohányzik ,és a lányt is beleakarja ebbe keverni pedig tudja jól hogy milyen a szervezete,és nem bírja az alkoholt,a cigit főleg...és még a külseje miatt is cseszteti szegényt,csak a lány nem veszi ezeket észre vagy nem is foglalkozik vele,mert el van vakulva a szerelemtől..A kérdésem az lenne hogy megéri lebeszélni a srácról,még ha ezzel tönkre is teszem a barátságunkat?Csak..nem akarom még egyszer összetörve látni ..

2016. dec. 10. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem megéri mert igazad van és remélhetőleg a lány is belátja azt hogy mennyire rossz hatással van rá a srác. A távolság pedig hidd el nem probléma ha szeretitek egymást ;)

Sok sikert kívánok :)

2016. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jujj de cuki vagy! Ha be mered vállalni, h ezzel véget vetsz a barátságotoknak, akk beszéld le arról a fiúról! Ha a lány szereti, akk a fiú ezt kihasználva BÁRMIBE bele tudja rángatni! Ha meg egyszer észhez tér és rájön, h te mentetted meg attól a vadállattól, akk lehet h újra barátok lesztek! De ahogy írtad, h a lány nem nagyon bírja az alkoholt, cigit, ezzel sok mindent kockára tehet...
2016. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

rendben,köszönöm a jó tanácsot :)

különben a távolság igenis probléma mert mert egyikünk sem az a fajta aki bírja a távkapcsolatokat ,ráadásul ő mást szeret úgyhogy esélyem az nincs ,de hát ez van :)

2016. dec. 10. 20:44
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es : ő maga bírja az alkoholt csak a szervezete megy taccsra tőle.

Amúgy a barátnőjétől hallottam hogy állítólag rendes a srác csak vannak ilyen megmagyarázhatatlan hülye dolgai..de attól még féltem a lányt rendesen .Még várok pár napot ,és megyek a sulijukba beolvasni =.=

2016. dec. 10. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!