Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem tudok dönteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú aki mostanában udvarol nekem. Csomószor küld kisebb ajándékokat.... Viszont nem tudom eldönteni,hogy mit érzek iránta.

Megkért hogy találkozzunk mert valamit kérdezni szeretne... Biztos forrásokból tudom hogy megakarja kérdezni hogy van-e kedvem járni vele. Visszautasítani nem tudnám mert annál többet érzek viszont nem is vagyok annyira szerelmes hogy belemenjek. Ti mit tennétek a helyemben? Légyszíves hamar válaszoljatok mert vészesen közeledik a "randi"!



2016. dec. 9. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy szeretnél előtte találkozgatni vele, mert neked több idő kell
2016. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el vele, érezd jól magad, nem fogsz semmit sem veszteni.
2016. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj el vele randira, ha megkérdezi, akkor mondd, hogy kérsz egy kis időt.

A randi után jó esetben el fogod tudni dönteni mit szeretnél.

2016. dec. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!
2016. dec. 10. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!