Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor mi van? (részletek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? (részletek lentebb! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is, köszönöm, hogy idekattintottatok... Segítségre van szükségem.

Van egy fiú az osztályban, aki tetszik nekem. És hát... Én is neki. A tanév elején megbeszéltük, hogy bírjuk egymást, oké, barátok vagyunk stb.

Néha-néha írogattunk, de akkor is csak az új osztálytársunkról, vagy valaki másról. Aztán elmentünk az osztállyal kirándulni vadasparkba. Aznap este beszélgettünk... És hát... Bevallotta, hogy egyre jobban tetszem neki. Én is elmondtam, hogy nekem is ő. Ennyiben maradtunk. Aztán októberben egyszer chateltünk, és el akartam neki mondani, hogy szeretem. Abban maradtunk, hogy majd elmondom a "titkot". (elkezdett faggatni, hogy mondjam már el, ha már belekezdtem) Kb fél óra múlva elmondtam neki. Még aznap este írt. Azt mondta, örül... És este fél 10-kor leírta a bizonyos szót: "Szeretlek." Erre én: "...én is téged..."

Ennyi. Másnap szemezgettünk. Észrevettem, hogy sokszor engem figyel. Zavarban voltam.

Elteltek a napok, aztán egy borzalmas napon (kaptam két 1-est is...) írt. Kár volt neki. Azt mondta, nem is szeret, inkább csak tetszem neki. Sírtam.

Aztán megint teltek a napok, elérkeztünk egészen tegnapelőttig, amikor is az egész osztály tudtára adta, hogy tetszünk egymásnak. Szerinte felesleges titkolózni. Erre én természetesen tiiltakoztam. Rámírt külön: "Nemrég még abban a tudtaban voltam, hogy tetszem neked..." Megnyugtattam, hogy tetszik nekem, csak nem szeretném, ha az egész osztály tudná.

Megkérdeztem, egy 10-es skálán mennyire tetszem neki. 10/9-et írt... Megkérdezett engem, mennyire tetszik nekem. 10/8 volt a válaszom. Erre csak egy ünneplő, boldog smileyt írt. Ezután semmit. A suliban jókat beszélgetünk, elvagyunk... Most ez mit jelent? Köszönöm a segítséget! 😌😐

13/L


2016. dec. 9. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak annyit jelent hogy gyerekek vagytok még. Éretlenek. Ő még inkább.
2016. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ez aranyos! Hát kicsit szedd össze őt, legyél határozottabb! de ne erőszakos! esetleg írj neki, hogy: Most akkor mi van? Nem tudom ilyen korban szoktak-e randizni az emberek, de szerintem még nem.
2016. dec. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként tegnap volt az iskolában az ún. Mikulásbuli, és nem tudom, ismeritek-e, de van egy törölközős játék, ami úgy működik, hogy körbeállunk, egy valaki megy körbe törölközővel a kezében, (közben megy a zene) leteszi valaki elé, rátérdelnek mind a ketten, és megpuszilják egymást. Na, letette elém a törölközőt... 😊😄😅

2016. dec. 10. 19:29
 4/4 anonim válasza:
Na szuper!! sok sikert!! :)
2016. dec. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!