Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismerkedtem az isnterneten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem az isnterneten egy fiúval mit csináljak? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Megismerkedtem az interneten egy fiúval..

Nagyon sokat beszéltünk..

Rátértünk a skypera..

Pár héttel rá elmondta nekem hogy mit érez irántam ugye ez részemről kölcsönös volt ezért én is vissza írtam neki hogy én is szeretlek..

És most ott tartunk hogy találkozni fogunk

13 éves vagyok ő 16 éves és ezért nagyon izgulok..

Télleg egy nagyon helyes srácról van szó.

Első sorba attól félek hogy nem fogok neki tetszeni (de már látott képen)

Ő fog lejönni hozzám..

260 km van köztünk.

Igazábol azt nem tudom hogy mit csináljak ha meglátom.. mert én nagyon izgulós tipus vagyok.

Azt mondta hogy majd ha találkozunk akkor elmehetnénk sétálni moziba meg ilyenek..

De mi van ha nem lesz közös téma??

Mit csináljak majd ha meglátom??

Uristen nagyon félek...

Télleg nagyon fontos személy számomra.. nem akarom elveszíteni.

(Várom a commenteket)



2016. nov. 20. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Mióta beszélgettek?:) Szüleid tudnak róla?

Ha meglátod, öleld meg:)

Mesélj még róla, ha ide nem akarod, privátba, kíváncsi vagyok:)

17/L

2016. nov. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem kell izgulnod,hiszenő is ugyanúgy ember mint te. Ő is biztos fog egyébként.Nyilván ha nem szeretne téged akkor nem utazna 260 kilométert! :) Ez nagyon aranyos tőle. És tényleg öleld meg. Nem kell semmi extrát csinálnod,hogy bejöjj neki,elég önmagadat adnod (ahogy remélhetőleg az üzenetekben voltál) és ha így nem szeret akkor sehogy se szeressen,vagyis ne változz meg miatta. :) Drukkolok! :* Írhatsz priviben is,hogy segítsek! :) 16/l
2016. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!