Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez ugye csak egy fellángolás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye csak egy fellángolás?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akit az elején kedvesnek tartottam s jófejnek és nagyon bírtam is de megtudtam hogy tetszem neki és attól fogva irtóztam tőle mert èn nem akartam semmi. Ezután rámírt akkor először beszèltünk nem volt semmi gond jo volt a humora s nem volt annyira rossz vele beszélni de többet nem akartam dumáni vele mert nekem nem jelentett semmit és rossz èrzés volt hogy ő akar valamit. A későbbiekben elhajtottam s megkèrtem hogy ne irogasson többet mert zavar. Maradt az irtózás és az undor. De ma láttam és "tetszett" vagy nem tudom. Van bennem egy fajta sajnálat iránta és most kell menstuálnom ami gondolom befolyásolja az èrzèseimet. Egyébkènt már 1éve kereken szerelmes vagyok valakibe (persze viszonzatlan)és azóta ilyen nem volt. Mit tegyek nem is akarom hogy az a fiu tetszen mert amugy is lejárattam magam elöttem s kicsit írtózom is az èrzelmeitől de valahogy mègis van egy olyan "s mi lenne ha lenne valami" èrzés. Ne mondja senki hogy próbáljam meg vele mert pomt ezt szeretném elkerülni és szègyelnèm ha vele lennék. Ez remèlem csak egy sajnálatbol induló fellángolás ami elmúlik . Kèrlek segítsetek :(

15L



2016. nov. 2. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érzel valamit iránta csak félsz egy kapcsolattól amikor már ott van az orrod előtt a dolog.Persze ez csak az én véleményem.
2016. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnálod csak,ne fogalalkozz vele majd talál mást. A fiú aki pedig 1éve tetszik remélem ,hogy lép majd. Ha pedig még egyikőtök se lépett ,akkor itt az ideje. Csak nyugi! :)
2016. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már most se vagy normális, mi lesz veled később?

Az ugyan nem derült ki, hogy mi alapján sajnálod, vagy mitől írtózol tőle.

2016. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!