Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miből látni hogy tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látni hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány de nem merek közelebb kerülni hozzá. Mikor először láttam rám sem nézett csak napok múlva mikor ráköszöntem mosolygott kedves volt végig nézett rajtam és megjegyezte hogy jól néz ki a hajam. Sajnos nem vagyok az a Brad Pit alkat ő meg gyönyörű, nem tudom hogy merjek e jobban közeledni hozzá nem akarok beègni mert egy ideig még biztosan látni fogom egy héten 3x. Milyen jelekből lehet látni hogy tetszem neki?
2016. okt. 28. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
bizony merj! Ha nem sikerül legalább megpróbáltad, és nem azon agyalsz, hogy mi lett volna ha.. Gyorsan, amíg nem késő! :) hajrá
2016. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!