Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleestem már régóta egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem már régóta egy fiúba nem tudom mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés
van egy srác az iskolában, együtt járunk angol órára. már negyedik óta bele vagyok esve teljesen. az elmúlt hónap alatt vettem észre, minden angol és más összevont órán szemez velem. ha viszonzom, gyorsan elkapja a fejét. Utána néztem minden netes oldalon (nem vok őrült !)a testbeszédnek, és 20-ból 17 "jel" igaz. nem vagyok a testemmel megelégedve, ha ez számít,az önbizalmamon lehetne még csiszolni, de értelmileg és sehogy sem vagyok hülye, értek a szóból NORMÁLIS komikat SOS Előre köszi:)

#szerelem #fiú1 sos
2016. szept. 30. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer óra után kérj tőle segítséget az angolban. Vagy ha valahogy kettesben maradtok angol óra előtt vagy után. Ez egy jó kezdésnek.:)

Utána pedig egyre többet próbálj vele beszélni.

Lehet azért kapta el a fejét mert félénk.

18/L

2016. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. okt. 5. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!