Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleestem az egyik volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem az egyik volt edzostarsamba, szerintetek? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Meg reges-regen, 7 eves koromban edzettem egyutt vele. Akkor meg nem volt semmi. Par evre ra keztem el erezni iranta valamit. Kicsit felenk vagyok, de beszelgetni jol tudol. Par hete talalkoztam vele, akkor is sokat beszelgettunk, nevettunk. Nem uzenetbe szeretnem ezt elmondani, szerintetek hova hivjam el, hogy mondjam el neki? Egy evvel idosebb, es kettovel folottem jar, ezert is felek, beletornek, ha elutasitana. Ti mit tanacsolnatok?


UI: bocsi a ekezetekert, hibakert, telefon :(



2016. szept. 8. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy fiú vagy lány vagy e... ha fiú akkor mondd el neki
2016. szept. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fiú, ez tényleg lemaradt ;)
2016. szept. 8. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!