Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem volna belé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem volna belé?

Figyelt kérdés
3 hete kerültem új iskolába , és megtetszett egy fiú osztálytársam . Egy olyan srác aki 10 ből 9 lány rondának lát. Engem egyből megfogott a személyisége , hiába "ronda" . Ő egy olyan fiú aki mindig vidám. Amikor rám nézett, szinte elolvadtam , olyan szemei vannak, és olyan titokzatos tekintete . Mindig őt nézem egész nap, és ha meglát hogy nézem hamar elkapom a fejem . 2 hete meghívott magához hogy jobban megismerjük egymást. Nagyon udvarias és kedves volt velem végig. Mesélt magáról , és én is magamról . Igazából ez alatt a 3 hét alatt annyira jóban lettünk , mint ha 10 éve barátok lennénk. Tegnap szerintem óriási butaságot csináltam. Mikor vége lett az iskolának , megcsókoltam ő meg vissza. Annyira jó volt , és nem tudom hogy ha hétfőn találkozunk mit mondjak neki. Ti mit tennétek a helyemben ? Én 17 éves vagyok és ő is 17 éves.
2016. szept. 24. 21:36
 1/3 zolix13 válasza:

Szia!

Cuki a kérdésed:)

Válasz: Szerintem kérdezd meg töle hogy mit csinált a hétvégén.


Tipp: A válaszában figyeld azt hogy mikor akadozik meg vagy pl: ... Csinaltam a a hetvegen es (gondolkozik)

....


Ez azt jelenti hogy olyat akar neked mondani ami neked tetszik.. Szoval akkor onnantol tudhatod hogy udvarol

2016. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél vele őszinte... ha nem tudod mit érzel mond neki azt. Egy idő után úgyis rájössz, hogy szerelmes vagy belé....
2016. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mármint... tetszik egy fiú, nagyon jól kijöttök, kedves és illedelmes veled és csókolóztatok...

de hol a gond? :D

Ha túl gyors neked, akkor beszéld meg vele hogy szívesen randiznál de vegyetek vissza egy kicsit. Egyébként meg, ha kedveled, ne legyél gyáva! :D

Sok sikert nektek :)

2016. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!