Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe szerelmes lettem. _tobbi lent___?

Figyelt kérdés
Még a lány írt rám egyszer,hogy tetszek neki,aztan ugy alakult,hogy eleg gyakran irtunk,neha eloben beszeltunk.1.azt mondtam neki mikor azt mondta szeretne velem járni ,mert anyukam nagyon beteg volt. Kb. 2 honapig tartott aztan idovel azthiszem teljesen beleszerettem ,egyszer csak mikor elhivtam azt mondta már nemtud semmit ,idő kell neki.Ezutan nemmertem ráírni,de ő majdnem 2 héttel utana rámirt,de ezutan abbamaradt a beszelgetes.Ha rairok visszair,de mar nemir olyanokat,hogy: messze vagyok tőle, stb.,kicsit barátibb hangnemben ír.Ezt most én rontottam el nagyon?Lehet még esély ,hogy lesz belőle valami?

2016. szept. 13. 18:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy élőben kéne az egészet,de nincs alkalmam talalkoznk nagyon vele,csak esetleg olyan helyen ahol nemtudunk beszelgetni.
2016. szept. 13. 18:27
 2/14 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!
2016. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De nemtudom,szeretem.De az,hogy mikor ő utasitott el azelotti nap még beszeltunk meg minden.
2016. szept. 13. 18:55
 4/14 anonim válasza:
100%
Szerintem lehet még de ne félj elmondani neki mit érzel! Kérdezd meg még szeret e, Tetszel e neki! Ha igent mond akkor :) ha nemet akkor nem érdemes próbálkozni. Ja és szerintem írd meg azt h csak feltel de beleszerettel v nemtom. 13/l
2016. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Leghamarabb azt írná,hogy nemtudom.
2016. szept. 16. 06:29
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt nem értem,ha a lány kezdte 1. Akkor miert nemakarja xd
2016. szept. 16. 07:25
 7/14 A kérdező kommentje:
ilyet mond,hogy nemtudja mit érez most,ilyen gyorsan nem is tud donteni,meg suli miatt nemakar fiút,inkabb sulira akar koncentrálni,de nemmondja,hogy sose nemfog akarni semmit se.Ez most,hogy fogjam fel?
2016. szept. 17. 07:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem a te hibád volt ez. Ha anyukád beteg volt, ez teljesen megérthető. Szerintem beszélj a lánnyal, az lesz a legjobb.
2016. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben,de valoszinuleg elkuld,nemtudom kell e még több fájdalom:(
2016. okt. 26. 06:34
 10/14 A kérdező kommentje:
1x olyan mintha tetszenek neki,mert bokod facen,maskor meg mintha teljesen kozombos lennek.
2016. nov. 3. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!