Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » "Szerelmes" lettem a tanárnőmb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerelmes" lettem a tanárnőmbe . Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Igazából arról lenne szó , hogy a logika tanárnőm számomra a tökéletes nő. Egyszerre nőies,kedves és okos . Sajnos a korombeli lányok nem ilyenek , és normális , hogy csak a külsőre adnak ,mivel a korombeli srácoknak ez kell.Szóval én valahogy kiesek ebből a "versenyből" , hiszen a lányoknak menő fiúk kellenek és a másrészt a lányok sem olyanok amit én keresek . Kivételek vannak , de olyan nehéz megtalálni , nekem az is elég lenne ha valaki csak megközelitőleg olyan értelmes és kedves lenne , mint a tanárnőm. Múltkor az osztálytársaim kiharcolták , hogy ne irjunk semmit csak "beszélgessünk" , mivel utolsó óra volt 6-7-ig és mindenki fáradt volt,persze nem lett komoly beszélgetés , mindenki a padtársával/szomszédaival hülyéskedett. A tanárnő meg én viszont rengeteget beszélgettünk , oda jött a padomhoz és mintha csak ketten lettünk volna az osztályban , a többiek hülyéskedtek és nem figyeltek ránk .Olyan jó volt ... A tanárnő huszonéves , tudom , semmi esélyem , de annyira jó lenne ha jobban megismerhetném és ennél is jobb lenne ha találnék egy ilyen -korombeli- lányt.

2016. szept. 21. 11:03
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
* és másrészt , "a" nélkül . :D
2016. szept. 21. 11:06
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Húzd meg a tanári asztalon.
2016. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Mondd neki hogy rossz kisfiú voltál akit el kell fenekelni. Innen szabad a pálya...
2016. szept. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Amugy viccen kivul nem eselytelen a dolog hogy mondjuk egy titkos románc legyen ebből. Ha túl rég van pasija azért(mert eselyesebb hogy szar a kapcsolat mint mikor friss a dolog) ha meg nincs akkor nem kell semmit magyarázni. Nekem is volt ilyen bejövős tanárnő es akkor még sajna nagyon visszafogott srác voltam de igy gimi után x évvel vissza gondolva tuti hogy mindent megtennék. Ha pl nem a valasz akkor se lesz olyan nagy kovetkezmenye. Gondolj bele kirugni ennyiert nem rugnak es a tanarno is arra fog menni hogy ne erezd magad szarul emiatt es hogy csinaljatok ugy mintha nem nyomultal volna rá. Ez a legrosszabb eset de hidd el az sokkal rosszabb ha ilyen kerdest latsz itt es eszedbe jut hogy nem probaltad meg ilyen idosen(nem mintha x eves lennek :D) de most hogy nondod meg be lehet potolbi csak az mar nem tanarnős-diak viszony...
2016. szept. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Ez normális. Szinte mindenki átéli.

De ezek csak plátói szerelmek, ez a szépsége.

2016. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Tompa Gergely válasza:
57%
Probálkozni mindig kell ha bejösz neki akkor érdemes tovább ostromolni ha nem az ott kiderül és akkor jobb ha más lány után nézel.
2016. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
50%
Óra után beszélgess vele minden nap és idővel apránként próbálj rátérni a lényegre, de csak ésszel! Sok sikert! :)
2016. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
12%
Egy képet linkelnél a tanárnőről? ;)
2016. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Mit tehetnél? Semmit.
2016. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat , de 0 esélyt látok arra , hogy "igen"-t mondjon, hiszen törvényellenes . :/ szerintem csak megmarad a "tökéletes nőnek" az agyamban . :) de azért tényleg köszönöm , ja és a trolloknak üzennék : vagány lehet poénkodni, csak ha ti is ilyen helyzet lennétek nem lenne ilyen vicces kedvetek .
2016. szept. 21. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!