Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » "Szerelmes" lettem a tanárnőmb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerelmes" lettem a tanárnőmbe . Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Igazából arról lenne szó , hogy a logika tanárnőm számomra a tökéletes nő. Egyszerre nőies,kedves és okos . Sajnos a korombeli lányok nem ilyenek , és normális , hogy csak a külsőre adnak ,mivel a korombeli srácoknak ez kell.Szóval én valahogy kiesek ebből a "versenyből" , hiszen a lányoknak menő fiúk kellenek és a másrészt a lányok sem olyanok amit én keresek . Kivételek vannak , de olyan nehéz megtalálni , nekem az is elég lenne ha valaki csak megközelitőleg olyan értelmes és kedves lenne , mint a tanárnőm. Múltkor az osztálytársaim kiharcolták , hogy ne irjunk semmit csak "beszélgessünk" , mivel utolsó óra volt 6-7-ig és mindenki fáradt volt,persze nem lett komoly beszélgetés , mindenki a padtársával/szomszédaival hülyéskedett. A tanárnő meg én viszont rengeteget beszélgettünk , oda jött a padomhoz és mintha csak ketten lettünk volna az osztályban , a többiek hülyéskedtek és nem figyeltek ránk .Olyan jó volt ... A tanárnő huszonéves , tudom , semmi esélyem , de annyira jó lenne ha jobban megismerhetném és ennél is jobb lenne ha találnék egy ilyen -korombeli- lányt.

2016. szept. 21. 11:03
1 2
 11/17 Marci/2000/ ***** válasza:
65%

Heloka!

Lehet en vagyok vaksi de nem tűntetted fel ,hogy mennyi idős vagy. Csak mert ha 13 az ugy igen, valószínűleg nem túl esélyes 😕 ellenben ha vagy 16 vagy 17 egy ket evet még biztos lehúzol az iskolában, 18 eves korod után pedig mar nem törvénytelen az együtt letetek, szóval en megpróbálnám a helyedben (amennyiben nem az általános iskolai korosztályba tartozol) de az szinte egyértelmű, hogy hosszú tuba kapcsolatot nem fogtok tudni létesíteni (márpedig neked mint érett nő tetszik, aki nem (csak) a kulsejevel hodit). De talán 18 korul a szertárban szo lehet valamirol😉 16f

2016. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Marci/2000/ ***** válasza:
*távu
2016. szept. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
idén leszek 16 , pontosabban a télen , középiskolás vagyok .:) köszönöm a válaszod !
2016. szept. 21. 20:16
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! :) Szerintem egy ilyen tanár-diák plátói szerelem nagyon szép dolog. :) Főleg, ha össze is jön. De óvatosan közeledj, és vedd észre a jeleit. Ha nem ad jeleket, vagy elutasítóakat ad,akkor hagyd. Fontos,hogy tudd van-e férje, gyereke, mert ha igen, akkor tényleg nagyon óvatosan. Számomra nagyon közel állnak a tanárok, nő is férfi is, de nem szerelemből. Viszont nagyon bátortalan vagyok beszélgetést kezdeményezni. Pedig egyes tanárokat nagyon kedvelek.És szeretek okos, érett emberekkel beszélgetni. Örömmel olvasom, hogy te is egy ilyen fiú vagy, aki ilyennek érzi magát. :) 15/L
2016. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mar megneztem , nincsen baratja . :) De sok eselyt nem latok ra. Marmint nem nagyon tudok vele beszelgetni , es lehetetlen olyan helyzetet kialakitani , mert folyton ott vannak az osztalytarsak .
2016. okt. 17. 18:47
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló szituációban vagyok én is, itt a kérdésem...


http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..


17/L

2016. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Most kíváncsivá tettél! Mi lett a story vége?

Összejötettek? Elmondtad neki? És ha igen, mi volt a válasz? :D

2020. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!