Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk lányok, miért nem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok, miért nem az embert nézitek, mintsem a külsőt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom megérteni, miért sok lány a külsőmbe van belehabarodva egyből..


De úgy alapjáraton az emberek.. Egy külsőre teljesen tőlem távol álló lánytól olyan érzelmi tölteteket kaptam, hogy az leírhatatlan, én nem utasítottam el őt, illetve senkit nem tudok elutasítani a külseje miatt, de a legtöbb ember már nemcsak elutasít valakit a külseje miatt, de meg is veti. Mikor ébredünk már rá, hogy a külsőségek nem egyenlőek különböző tulajdonságokkal, hogy aki állandóan foglalkozik a külsejével az "rendes", aki nem az meg biztos egy senki..? Néhány olyan lány is egyből flörtölget, akik szerintem biztosra tudják is, hogy nem tudnának sokáig meglenni mellettem..


Lányok főleg hozzátok, egy srác külsőleg mitől tud többet nyújtani, amiért befogadjátok, és aki kevesebbet nyújt, őt miért utasítjátok el rögtön egyből?(nem nem vagyok kiborulva, csak érdekel ez a dolog így anonim válaszolókkal:))


2016. szept. 22. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A tippem az lenne,hogy szívesebben mutatkoznak egy szépfiúval a barátnőik előtt,akár egy buliban,vagy bármilyen rendezvényen,hiszen még is csak "szebb" látvány egy szépfiú/lány kombináció,mint egy átlagos(kicsit "csúnyább")fiú/lány kombináció.


Ez csak az én véleményem,aztán lehet,hogy teljesen más az oka.

2016. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert az ember nem latszik elso pillantasra.


Gyerekesen álnaiv a kerdes amit feltettel.


MINDENKI a kulso alapjan itel elsore, te is.

2016. szept. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen-igen, valóban így van, de sokak az alapján, hogy ki milyen ruhába jár, kinek hogy áll a haja, meg hogy mennyire helyes az arca meg ilyenek, én sokkal inkább úgy, hogy milyen gesztusrendszere van valakinek, vagy arcmimikája, vagy hogy hogyan mozog a testével, mennyire vidám, stb stb. Láttam már olyan búvalbélelt csajszikat, akik után ömlenek a srácok, de én semmi vonzót nem láttam bennük.
2016. szept. 22. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert szerinted a belsot latjuk meg elobb? Mert te azt latod meg elobb?

Inkabb hagyjuk a te hisztidet, de szerintem a kulsohoz annyira sok koze nincsen. A kemia a lenyeg. Ha valamivel megvan az osszhang, ha vonzonak talalod attol mas meg elkonyvelheti unszimpatikusnak vagy csunyanak meg ha te a leghelyesebbnek tartod...

De eddig tapasztalataim soran (nem tul sok hiszen csak 16 vagyok) azt vettem eszre, hogy MINDENKI KIVETEL NELKUL eliteli a masikat a kulsoje alapjan. Jo es rossz iranyban is. De (lehet oltari nagy hulyeseg) en ugy hiszem, ha te valakit elitelsz pl rossznak vagy bunkonak a kulsoje oltozkodese vagy megjelenese alapjan, de ez nem igaz ra (vagyis ugy nem igaz ahogy veled viselkedne) akkor az eleted ugy fog alakulni, hogy te ezzel a hibaddal egyszer szembetalalkozz es tanulj belole.

Eddig mondjuk nem talalkoztam olyannal aki ebbol tanult volna. Elo pelda vagyok en is. Neha nagyon szegyenlem is de hat ez van ilyen vagyok...:)

Nyugodtan lehet lepontozni...

Amugy hany eves vagy?

2016. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ugye ez a mondat, amit sokan mondanak, hogy én nem a külsőségek alapján döntök, de ez szerintem nem igaz. Nincs olyan, hogy valaki ne a külsőt nézné. Ha odajön hozzám valaki, vagy rámír, akkor rögtön látom hogy néz, ki, hogy öltözködik, megnézem a képeit ha netről van szó. És szerintem sokat számít, mert ebből adódik az első benyomásod főként, mert még nem tudod milyen belsőleg. Az meg már csak rajtad áll, hogy adsz-e neki esélyt vagy nem. Én általában szóba elegyedek azokkal, akik próbálkoznak, nézzenek ki akárhogyan, belsőleg még lehetünk lelki társak. De nyilván egy vonzó emberrel szívesebben kezd ki mindenki akkor is, ha nincs bennetek semmi közös. Akik meg biztosra tudják, hogy nem tudnának sokáig meglenni melletted, azok nem hiszem hogy feltétlenül kapcsolatot akarnak :D
2016. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!