Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek milyen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen az ideális fiú/férfi?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 15:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10 vagyok: külső kimaradt:D

Legyen 175cm fölött. Az arca ne legyen csúnya, helyesnek se kell lennie, olyan átlagos már jó. Nem kell kocka has, de sör has se. Szem szín mind1, a haj szín is, de minél sötétebb, annál jobb.

A mai divatot ha lehet ne kövesse. Ápolt legyen, és tudjon normálisan öltözködni. Kb ennyi.

2016. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Legyen 180 cm-nél magasabb lehetőleg barna vagy fekete haja legyen de ha nem olyan az se kizáró ok..normális testalkatú legyen belsőre: lehessen vele hülyülni,megértő,őszinte,kedves legyen és valamennyire az ízlésünk eggyezzen :3
2016. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ő ne szomorkodj, mi biztos az egyenes ellentétjei vagyunk ennek :D
2016. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Közismert mondás: Az ideális férfi nem iszik, nem dohányzik, nem nőzik, és nem létezik...
2016. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%

Külsőben:egyetlen elvárás,hogy nálam magasabb legyen,és tudjak mellé alkalmakra magassarkút is hordani. Ez az én esetemben azért lehet probléma,mert alapból 173 cm vagyok,szóval 180+ot jelent.Ne legyen hosszú haja./A többi nem lényeges,de ami a legjobban bejön:világos haj,kék szem,átlag v. átlagnál nagyobb darab/

Belső:udvarias,romantikus,határozott,vicces. Plusz pont,ha szereti az állatokat,illetve ha kissé energiabomba. :)

2016. szept. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14. sokan mondták, hogy lehetetlen alak vagyok :$$
2016. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nálam magasabb, viszonylag jól kinéző, ha lehet, izmos. Haja ne legyen túl hosszú, szeme mindegy.

Vicces, különleges, okos legyen, lehetőleg nálam okosabb xD. Az ilyen dolgokat, minthogy szeressen úgy, ahogy vagyok, ne csaljon meg, szerintem nem kell leírnom, de ezzel már le is írtam... Na mindegy.

2016. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Legyél Jehova tanui közt
2016. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!