Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek milyen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen az ideális fiú/férfi?

Figyelt kérdés

2016. szept. 18. 15:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%

Külsőre: legyen magasabb nálam, ápolt. Az öltözködése számomra mindegy, de a rockerek jönnek be legjobban. Ne legyen kövér, se csonti.


Belső: A legfontosabb az, hogy elfogadjon olyannak, amilyen vagyok, és persze az is, hogy szeressen. Mindenképpen intelligens legyen, szeressen olvasni, érdekelje a politika. Emellett az udvariasság is jó pont.

2016. szept. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
#1 ritka, de nincs kedvem megismerkedni veled... :|
2016. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
1# engem érdekel a politika és nagyjából a többi is stimmel de kort nem írtál
2016. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdésre válaszolt, és nem rátok kíváncsi. :D :D :D
2016. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jó igaz xdd
2016. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

külső:lehetőleg 180 cm+, haj/szem szín mind1,lehetőleg vékony,esetleg sportos, egyszerű póló, csőszárú nadrág, valami egyszerű cipő

belső:kedves,aranyos,figyelmes,vicces, okos(nem muszáj atomfizikusnak lennie de na...:D)

jó ha sok közös dolog van bennünk, hasonló az ízlésünk pl:szerti a misztikus/horror filmeket, sorozatokat , szeret olvasni vagy ugyanaz a kedvenc videójátékunk...:)

2016. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%

Külsőre nincs sok elvárásom,csak legyen magasabb(nem nehéz minyonokat legyőzni:D),és valamiért nem szeretem a nagyon macis fiúkat.

Belsőre legyen jó beszélgetőtárs,kedves,amibiciózus,ha akar valamit megszerzi,és magabiztos.

2016. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Legyen intelligens, humoros, de ha kell komoly. Legyenek céljai és legyen talpraesett.

A külsőt tekintve számomra nincs konkrét elképzelés, talán annyi, hogy legyen magasabb mint én és azért alapvetően nézzen ki normálisan.

2016. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#2 Nekem sincs veled, nem is emiatt írtam a válaszom. :)
2016. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szeresse az állatokat. Ne legyen féltékeny típus, azt utálom. Fogadjon el olyannak, amilyen vagyok, ne húzzon körén korlátokat és ne próbáljon megváltoztatni. Beszéljen sokat, de hagyjon engem is szóhoz jutni. Legyen férfias, védjen meg, ne nekem kelljen őt. Nem szeretem a rámenős pasikat, de legyen határozott. Legyen illedelmes, és tisztességes. Még van egy pár dolog, de azt már nem írom le.
2016. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!