Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Többet szeretne,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Többet szeretne, mint barátság? Vagy csak szimplán kedves velem? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel nagyon jóba vagyok,napi szinten beszélünk. Amikor küldök neki egy olyan képet,amit máshova is ki rakok,legtöbbször azt írja hogy jól nézek ki/cuki vagyok és szív szemű emoji. Megkérdeztem tőle hogy miért kér képet rólam(ilyen sokszor:D),és azt válaszolta hogy:álmodozni szabad,nem?

Nemrég megkérdeztem tőle hogy tetszik-e neki valaki,azt írta igen,és még a nevét is leírta. De attól ugyan úgy bókol nekem,és talán még egy kicsit jobban is. Lehet hogy csak kitalálta a nevet? Értelmes válaszokat kérek



2016. szept. 17. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak féltékennyé akart tenni:)
2016. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy tetszhezsz e neki vagy csak kedves de lehet hogy tetszel neki és töbet akar :D


Amúgy kúldesz képet? : ) :DD

2016. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!