Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van a suliban egy fiú! Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a suliban egy fiú! Hogyan kerüljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, 2-vel folottem jar. Szunetekben mindig az o emeletukon setalok a baratnoimmel. Szoktunk szemezni, tegnap elott azt mondta a baratnom hogy még meg is furdult utánam amikor elsétáltunk mellette. Szerintetek en is bejovok neki. Fuu, nekem o nagyon *_* hogyan kozeledjek hozza? Az osztalyabol van egy csaj akit ismerek, es altalaban koszonunk egymasnak. Ha a fiu is ott van a közelben mindig hangosan köszönök a lanynak :D mit csinaljak, hogy legyen köztünk valami? Nagyon szeretneeeeem:(
2016. szept. 15. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szólítsd meg. Ja, nem mered, akkor ennyi.
2016. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mosolyogjak ra?
2016. szept. 15. 21:19
 3/10 anonim válasza:
Szia! En is igy jartam eppen most mert nekem ugy volt hogy el kérte a telefon számom es irt sms-t az elobb! Szoval nekem is majdnem ugyan ez! Na szoval szerintem menj oda hozza es kezdj el beszelgetni vele valamirol es akkor 1-2 nap mulva mondd meg neki hogy szereted! 😃😊 (ezeket mar csak tudom mert nagyon sok fiúval jartam es nekem igy sikerult remelem neked is fog!)
2016. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi #2😊 de nem merek odamenni, mert ha meg megse tetszek neki csak leegetem magam 😫
2016. szept. 15. 21:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt te honnan tudod hogy nem tetszenél neki? Ha ezt bemeséled magadnak akkor sosem fogod megszólítani...

Akkor írj rá fb-n vagy beszélj vele személyesen légy kreatív ;):)

2016. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Igazad van 3-as ha mar ugy nem megy ahogy en mondtam akkor irj ra! 😉
2016. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oke😍
2016. szept. 15. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj ! Ha kellenél neki már kezdeményezett volna :). Ha nyápic akkor az az ő baja de te semmiképpen ne menj utána harcoljon meg érted ő mert ha te mész utána ki fogja használni hogy úgy mond neked többet ér ő mint neki te és úgy mond túl könnyű célpont leszel számára. Azt megcsinalhatod hogy mosolyogsz rá ha elmész mellette de többet ne csinálj .
2016. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 8/8 -as válaszolnak részben igaza van de.. ma napság a fiúk nem fognak kezdeményezni kivéve ha csak egy egyéjszakás kalandot akarnak.. sajnos.. én is voltam ilyen helyzetbe mi több szinte minden ugyan úgy történt nálam is mint nálad. Nagyon sokat nézett és én is őt amint megtudtam a nevét egyből megkerestem facen és éjjel nappal azon filóztam hogy gáz -e ráírni és próbálgattam szövegeket írni amikor véletlenül rányomtam a videó hívásra.... gondolhatod milyen ciki volt.. utána gyors írtam hogy szia bocsi nem ide akartam.. erre válaszolt úgy meglepődtem. . Azt írta hogy szia bocsi de nem ismerlek (nincs profilom nyilván ezért) és megmondtam neki hogy honnan ismerhet és onnantól kezdve beszélgettünk meg elmentünk sétálni a menzán együtt reggeliztünk és hát össze jött volna ha én nem vagyok ekkora idióta de most nem ez a lényeg hanem az hogy ha ő nem akkor te kezdeményezz!;)
2016. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia nekem én is beleszerettem egy srácba 2 évvel idősebb nálam és én se merek oda menni hozzá ...irtam neki egy verset...és azt mondta h nagyon szép..ez jelent valamit ?
2016. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!