Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan zavar ez vagy túlreagá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar ez vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Nagyon jó pasi sok csaj fut utánna. Ő nekem mindig azzal jön, hogy facre nem szeret képeket feltenni mert nem az a selfizős típus. De többször tesz fel képet mint én.Nagyon jó teste van , és félpucér képet tett ki profilképének..A csajok meg liekolgatják ezerrel.Csináltunk kettőnkről képet, bár én nem nagyon szeretek selfizni mert nem az én világom. És felakarta tenni facera, de mondtam hogy biztos hogy nem! Az ágyamban rajta feküdtem és csókolóztunk.. Ez szerintem nem tartozik senki másra ezért beis sértődött.. Engem ez nagyon zavar. Bizom benne, de neki előttem jó pár nője volt már. Facen ha beszélgetünk este, mert ő dolgozik nap közben, 20perc után nem ir vissza.. Mindig bealszik és akkor másnap hogy jaajj bocsánat cica neharagudj fáradt voltam stb. Megértem hogy fáradt, de ez úgy jön ki mintha rámunt volna.. Ezt mondtam már neki, ha unalmasnak talál és nem felelek meg az elvárásainak akkor inkább legyen vége mert nem akarom magamhoz láncolni. De ilyenkor mindig felhúzza magát hogy ezt fejezzem be, mert ha akarna lehetne neki más nője kapcsolatra vagy szexre.. De ő engem szeret és velem akar lenni. És ilyenkor őszintének tűnik de vannak dolgok amikor tényleg elbizonytalanodom.. Elgondolkodom rajta, hogy "vajon megérdemlek egy ilyen pasit" . Nem érzem magam elég jónak hozzá. Vannak nálam 1000x jobb csajok akik simán összejönnének vele.. És nem érzem magam jól.. Nincs önbizalmam, és nem is szokott nekem bókolni. Maximum szex közben .De hogy megdicsérje hogy " csinos vagy picúr" . Ilyet sosem mondott még. Szeretem őt, de nem tudom.. Mi lenne a megoldás? :/ 18/L

2016. szept. 9. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is hogy tudod szeretni őt?

Láthatólag csak kihasznál téged, csak szexre kellesz neki, azt élvezi a többi dolgot meg "átalussza". A "jócsávósága" abban kimerül, hogy sok nővel volt, jól néz ki, és esetleg magabiztos is, illetve emberi kapcsolatok terén se áll rosszul? Hát ha neked nem az kell, hogy a tenyerén hordozzon egy srác, akkor rombold saját magad. Ez csak egy kisfiú, aki élvezi az életet, és a csajokat. Te pedig már elköteleznéd magad mellette, csak mert lehet van néhány nagyon kevés jó pillanatotok? Egy normális csávó egy kapcsolatban tudja, hogy a lányoknak a legfőbb szükségleteik amiket meg szeretnének kapni, az a törődés(nem testi, lelki), nevetés, biztonság. Ez a srác nem akarja neked megadni ezeket, ő azt akarja, hogy dugjatok egy jót mindig, néha talizzatok esetleg, hogy menőzzön a haverja előtt ahogy azt facen is próbálta csinálni. A kis kabalafigurája vagy. Bocsi hogy így írom, de ez a te hibád, hogy hagyod ennyire kihasználni magad. Nyilván te most nehezebben látsz a rózsaszín felhőtől, ezért nem hibáztatnálak téged, de ha ezeket így már most felismerted, akkor tudhatnád, hogy ez a srác nem normális.

2016. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Elgondolkodtató amit írtál..:/ Megfontolom mert ez így már nekem nem jó. !
2016. szept. 9. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!