Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kérdezzem meg anyám,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg anyám, hogy lehet-e barátom?

Figyelt kérdés
Minden barátnőmnek van barátja és persze nekem is,csak a szüleim nem tudnak róla.A barátommal ma vagyunk 110 napja együtt és nagyon szeretjük egymást. Gondoltam,hogy nem egyből kijelentem,h van barátom,mert lehet mérges lenne,azért gondoltam,h megkérdem előbb és ha lehet akkor megmondom,hogy van barátom.Ha megmondanám neki akkor talán többet lehetnék vele és talán meg engedné,hogy nála aludjak.Keveset vagyunk együtt,mert ő messze lakik tőlem és csak busszal took elmenni hozzá vagy ő hozzám,mert én Szatmárhegyen lakok ő meg Szatmáron és Szatmárra járok be suliba busszal.Ezért gondoltam,hogy elkéne mondjam neki már mert már szinte minden barátnőm elmondta az anyjának és hát így sokat vannak együtt a barátjukkal és én is akarok. :(

2016. szept. 2. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Anyu szerintem sokkal biztonságosabb az ha szabadidőmet egy megbízható sráccal töltöm, aki vigyáz rám, mint ha csak a barátnőimmel lógnék.
2016. szept. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BlackLove ***** válasza:
Romániai vagy?
2016. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen:3
2016. szept. 2. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Anyucim figyi maszatos a bugyikám a egy fiútól akit annyira szeretek hogy nem merem felvállalni előtettek,szóval van barátom akivel szercsi puszcsi lávcsika van és azért kószafaszálok a busszal,nem nincs kilométer hiányom csak vele talizcsizunk és akkor szexcsizünk majd puszcsizunk és haza jövök és vigyorgok nektek.

Annyira szercsizlek anyucikám,hogy ezt el kellett mondanom.Szóval Ja,Szercsi Lávcsi Puszcsikah,ja és képzeld úgy becézem,hogy pasim vagy ost Tshő ő meg engem,hogy nemsokára doblak szercsi puszcsi oszt cső.

Kb így szerintem érteni fogja

2016. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
-,-"
2016. szept. 2. 13:50
 6/6 anonim válasza:
"Anya, van egy perced? Akkor jó. Tudom, hogy már el kellett volna mondanom, de úgy gondoltam, hogy megharagudnál, így titokban tartottam... Jó, jó, mondom a lényeget; Van fiúm, akivel szeretjük egymást, és boldogok vagyunk együtt."
2016. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!