Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg anyumékat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg anyumékat, hogy itt aludhat-e a barátom?

Figyelt kérdés
Már több, mint 8 hónapja együtt vagyunk. Sokszor volt már itt, anyuék kedvelik is, de nem tudom hogy kérjem meg őket, hogy had aludjon itt. Tudnátok segíteni? (Nem akarunk semmi olyat csinálni:D) 15/L

2016. jan. 13. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Igazából én csak annyit szoktam, hogy odaállok anyu elé és megkérdezem, hogy itt aludhat-e a baratom. Nem hiszem, hogy ezt túl kell bonyolítani (: főleg, ha már.olyan régóta együtt vagytok (: (mellesleg nekem anyu eddig egyetlen egyszer mondott nemet, de az is csak amiatt volt, mert csinálták itthon a lépcsőt és minimalizálni kellett a járkálást, úgyhogy akkor végül én aludtam a barátomnál :D)
2016. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

1. a nem akarunk semmi olyat csinalni kiegeszitesedre mondanam, hogy a szuloknek ez semmit nem jelent, nem fogjak elhinni. ( jogosan)

2. 15 eves vagy , hiaba szeretik a baratodat, hiaba vagytok 8 honapja egyutt, hiaba tudjak, hogy maskor / mashol is szexelhettek, akkor sem fognak szivesen aszisztalni ehhez.

3. valoban kisse korai lenne 15 evesen itt ott aludgatni..........szerintem varjatok meg vele, vagy lodd be a szulinapod kornyeket, hatha akkor megengedik.


ui : en nem engednem meg, csak 17 eves korod utan kb.

2016. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egyszerűbb, mint gondolnád: anyu, aludhat itt xy?

ne komplikáld túl

18f

2016. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állj elé és kérdezd meg, legfeljebb nem engedi meg. Az én szüleim egy év járás után 18 évesen nem engedték meg pedig mi is csak aludni akartunk...Szóval lehet nem fogja megengedni, de egy próbát megér. Viszont ne akadj ki ha nem engedi meg ennyi idősen még megérteném az anyukádat.
2016. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
xD ha lene b nőm és anyumék tdnának róla én meg se kérdezném h itt aluhat e xD
2016. jan. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14%

Ezt csak egyféleképpen lehet.

De 15 éves vagy, nem valószínű, hogy megengedi, én se tenném.

Nem akartok semmi olyat...bocs, de ha a barátod és nyakadat fogja az ágyban csókolgatni és a puncikád fogja közben dörzsölgetni, akkor is ugyanezt fogod mondani? Mert ez lesz.

2016. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!