Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy ne ragaszk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne ragaszkodjak hozzá ilyen betegesen?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt.

Ő már dolgozik, én még suliba járok.

Nyáron sokat együtt tudtunk lenni ugye, de most már majd csak kevesebbet.

Kezdem érezni, hogy betegesen hiányzik.

Előző kapcsolatomban is ez volt, ahogy jött a rossz idő, folyton vele akartam volna lenni, mikor dolgozott teljesen rosszul voltam, úgy hiányzott..

És ezt most elakarom kerülni!



2016. aug. 30. 19:19
 1/2 A kérdező kommentje:

én 19

ő 23

2016. aug. 30. 19:20
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem beteges, hogy vele akarsz lenni, hiszen szereted.

De ne gondolkodj állandóan ezen. Úgyis kezdődik az iskola. Amikor éppen nem vagytok együtt, akkor kösd le magad tanulással, amikor meg tudtok, akkor találkoztok. Gondolj azokra, akik távkapcsolatban élnek és hónapokig nem látják egymást, vagy azokra, akik csak álmodoznak egy kapcsolatról!

2016. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!