Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Betegesen féltékenynek számíto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékenynek számítok ha néha megkérem a barátomat h ne beszélhessen többet egy adott csajjal?

Figyelt kérdés

Barátommal elèg antiszociálisak vagyunk kevès barátunk van. Mi is netről ismerjük egymást. Ès pont ezèrt ha lesz egy új barátja, kicsit olyan mintha mostmár osztozkodni kène rajta ami hülyesèg ès nem akarok hisztizni. Pl. Nem zavar ha beszèlget egy règi lány barátjával vagy suliba joba van csajokkal, de pl. Ha neten megismer valakit vagy túl sokat facezik egy csajjal az szíven üt mert mi is így jöttünk össze. Suliba lett egy lány barátja akivel sokat facezett mert a csaj most szakított ès szegènyt meg kellet vigasztalni. Engem ez zavar ès szoltam neki, azonnal letiltotta a csajt h ezen ne múljon a kapcsolatunk. De erre nem èn kèrtem, csak szoltam h zavar. Egyrèszről szemètnek èrzem magam másrèszről meg lelkizzen a csaj a barátnôivel ne az èn pasimmal. Ti mit gondoltok erről?

16/L


2015. jún. 30. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Gáz vagy.


Ha a csávód nem egy lábtörlő még 1-2 ilyen utasítás után ott fog hagyni.

2015. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
remélem ezt most nem komolyan írtad mert akkor legszívesebben az arcodba röhögnék
2015. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem számítasz annak, ha megvolt egy ismeretségi köre, amikor megismert az egy dolog. De ha Veled van, akkor ne ismerkedjék más lányokkal. Én is zárkózott vagyok. Megértelek. Teljesen normálisak az érzéseid.
2015. jún. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Igazad van, engem is zavarna:D Ès nem te kérted, hogy tiltsa le, szóval...
2015. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!