Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek rájött vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rájött vagy valaki elmondta? Megbántottam? 13/L

Figyelt kérdés
Az osztályban egy fiú elkezdett rám nyomulni haza kísérgetni meg sokat beszélgetni velem a szokásos. De nejem nem tetszett egyeltalán de nem szetettem volna megbantani. Erre a barátnőm azt mondta neki h én nekem is tetszik. Szép lassan le kezdtem koptatni, de egyik napról a másikra megharagudott rám,pedig nem csináltam semmit csak nem engedtem h haza kísérjen és h beszéljen velem és ezt se durván

2016. aug. 20. 01:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg, bár igazából meglepően kedves voltál az átlaghoz képest
2016. aug. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Ez így mikor történt? Mármint hol voltatok együtt ahonnan hazakísérgetne nyáron? Mármint feltételezem nem nagyon vagytok ugyanabban a baráti körben, vagy de?


Egyébként, ha ez nem baromság akkor a barátnőd elég köcsög, nem miattad van. Nem tudom, hogy gondolta a barátnőd, de most miatta érzitek magatokat mindketten szarul a fiúval.

2016. aug. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Várj..mire jött rá? Ha neked nem tetszik,akkor ez most miért érdekel? Meg amúgy is még nincs suli,ezt pont 01:41kor jutott az eszedbe? Zavar,hogy nem kisér haza vagy mi a gond?
2016. aug. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2.

A suli végén történt csak eddig úgy kicsit férre tettem a nyárra az ügyet de mindjárt suli.. Köszi a vigaszt 

2016. aug. 20. 01:49
 5/6 A kérdező kommentje:

3.

Az a gond h napi szintem látjuk egymást mibek egy osztályba járunk

2016. aug. 20. 01:50
 6/6 zsombor1969 ***** válasza:

Megjegyzem, a lekoptatás azt jelenti, hogy szépen lassan eltűnsz. Ez eléggé gerinctelen dolog. Két dolgot tehetnél jó esetben:


1. maradjatok csak barátok (friendzone) Ez is kicsit gonosz dolog, de legalább nem ködösítesz.

2. Megmondod, hogy húzzon el. Ez a legjobb, nem félreérthető.


Én személy szerint utálom, ha szép lassan "lekoptatnak" mivel nem egyértelmű hogy csak rossz kedve van vagy mit akar, ezért teszek erőfeszítéseket az ügy érdekében. TE nem legyél ilyen aljas ;)


12/F

2016. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!