Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerinte hasonlítunk mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerinte hasonlítunk mit érezhet?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy elvileg tetszek egy fiúnak...sokat csetelünk és azt mondta hogy úgy érzi hasonlítunk...en speciel szeretem őt csak nem akarok elszúrni semmit...szerintetek tényleg bejövök neki?


Amúgy egy visszahúzódóbb emberről van szó.



2016. aug. 18. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Tetszhetsz, adj neki apró jelekt, figyelj a reakciókra. Tudom, tudom... lány vagy, de ha visszahúzódó a fiú, akkor valószínűleg önbizalomhiányos is, és nem lép magától, mert fél a reakciódtól. Sok sikert.
2016. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
71%
Szia. Hány évesek vagytok? En 15 éves fiú vagyok. En sem vagyok valami bátor fiú. Ahogy előttem leírták apró jeleket figyelj meg. Mondd neki hogy mennyire "cuki" meg ilyen apróságokat. Probaljatok személyesen beszelgetni. Úgy tudod megfigyelni a reakcióját. Nem mondtam sokkal többet az előttem szolonál. Sok szerencsét. Szurkolok nektek😉😊
2016. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi......16ak vagyunk mind2en 😊
2016. aug. 20. 23:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy srác olyant ír vagy mond egy lánynak, hogy:"Szerintem hasonlítunk" az valószínűleg érez iránta valamit, ezesetben, ha a srác "visszahúzódó" az azt is jelentheti sok esetben, hogy szeretlek. És egyet értek az előző kommentelővel, hogy mond neki hogy cuki, vagy aranyos, vagy csak hogy jól nézel ki és ahogy reagál abból már rájöhetsz, hogy tényleg érez-e irántad valamit. Pl ha elpirul, zavarbajön, hirtelen lelép az-az egyes jelei a szeretet jeleinek...
2017. jan. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!