Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a franc köze van a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc köze van a volt csajomnak ahhoz hogy most épp fiúval kavarok? Nem értem-szerinte lejáratom őt.

Figyelt kérdés

a volt csajom ki van akadva mert most épp egy fiúval kavarok. és szerinte mondhattam volna neki korábban is hogy homi vagyok mert ezzel lejáratom őt hogy korábban egy homival volt és fel se tűnt neki


na most a gondom:

mivel az exem, k****ra semmi köze hozzá kivel mit kavarok és homi vagyok-e vagy nem

egyébként nem homi vagyok hanem bi. nem uaz.

és észrevehette volna korábban is hogy nekem a fiúk is bejönnek. bizony észre. ha nem egy retek liba lett volna agy nélkül. de ez már az ő baja.


vagy rosszul látnám?


2015. aug. 1. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda probléma,de neked van igazad.
2015. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2015. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!