Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy derítsem ki, hogy bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki, hogy bejövök-e neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki nagyon tetszik,szoktunk néha szemezgetni is egymással és amikor szemezünk,akkor mindig mosolyog,mindig jófej velem,de folyton szivatni akarjuk egymást,de azt mondja más tetszik neki.Ezt azért mondja,hogy ne tudjam,hogy bejövök-e neki,vagy mi?Bocsi a szar fogalmazásomért 😆

2016. aug. 13. 23:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
12 éves lány
2016. aug. 13. 23:20
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

Komolyan akartam válaszolni de mikor megláttam h 12 éves lany vagy....


Ezer dologbol le lehet venni h bejossz e neki.

2016. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösz.Azért,mert 12 vagyok,már nem lehet normális választ írni nekem.Én találjam ki,hisz 1000 dolog van amiből ki lehet deríteni.😒
2016. aug. 14. 00:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia ! Azok alapján amiket leírtál szerintem bejössz a fiúnak . 😃 Ezt több dologból is megtudhatod . Például ha beszgettek feléd fordítja a lábát , figyel arra amit mondasz , megjegyez apróbb dolgokat amit mondasz neki...
2016. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
* beszélgettek
2016. aug. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezekkel a kis testi jellekel mit irt a kedves kommentelő :) Most azért mert 12 vagy semmi nem lesz lehet szerintem értelmes kommentet írni :)
2016. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2 utóbbi válaszolónak a segítséget.Várom a többi kommenteket
2016. aug. 14. 17:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele. Válassz ki egy szót. Amikor használja azt a szót, akkor mosolyodj el. Ezek után ha egyre többet használja azt a szót, akkor valószínűleg bejössz neki. Ez ilyen pszichológiai dolog.
2016. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
kiderítheted, tényleg tetszik-e neki más, kérdezgesd tőle, milyen az álomcsaj aki most tetszik neki, és ha gondolkozik mielőtt válaszol meg nem néz közben a szemedbe, hát nem is tudom, tényleg hazudik, te meg tetszel neki. Vagy a "más tetszik" az et lennél? :)
2016. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 okosóra ***** válasza:

Kerd el tole a lecket es ha megadja akkor hivd fel magadhoz es mondd el neki hogy figyelje kocsog teccco....csak nyilvan nem az en bunko stilusomban😂😂😂

12/f

2017. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!