Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok szerelmes egy 13...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szerelmes egy 13 éves gyönyörű, csodálatos lányba? 16F

Figyelt kérdés

Már pár éve ismerem,családjaink jóban vannak.Nemtudom,hogy miért ,de azthiszem beleszerettem.Kár,hogy ilyen fiatal.:(


😭😭😭



2016. júl. 28. 14:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes vagy belé neki meg te tetszel? Akkor mit szenvedtek (már bocsi hogy így mondom). De a 13 (lassan 14) már nem olyan kicsi lány, simán járhatnátok. ;)
2016. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 A kérdező kommentje:
De tenyleg erdekes itt biztattok,masik kerdesnel meg ugyanez levan mondva:D
2016. júl. 29. 23:25
 33/85 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem teljesen nyugodtan megpróbálhatjátok, az a kb. 3 év nem olyan sok még most sem, ha érett a leányzó. Azzal meg nem kell foglalkozni, hogy ki mit mond, ha Nektek együtt jó, és mindketten ugyanúgy akarjátok, akkor hajrá! A saját boldogságotokkal foglalkozzatok, ne másoknak akarjatok megfelelni. Ha állandóan mások véleménye alapján akarsz élni, akkor sose leszel igazán boldog. A te életeted éld, ne azt az életet, amit mások akarnak látni!!! Aki meg azt mondja, hogy nem lehetsz szerelmes egy 13 éves lányba, az egy h*lye, már bocs. :D Ki tiltja? Senki! És koronkétn sincs megszabva, hogy kibe LEHET szerelmes az ember és kibe nem, ez nem így működik, ennyi!


A másik kérdéshez meg egyszerűen más mentalitású emberek írtak. Olyanok, akik fontosabbnak tartják a "látszatot", az "elvárást", mintsem az érzéseket és boldogságot. Döntsd el, hogy te melyik "kategóriába" akarsz kerülni... Mások véleménye határoz meg, vagy saját magad döntesz a saját életedről úgy, hogy az boldoggá tegyen! A te dolgod, de szurkolok, hogy a boldogság mellett dönts! :)

2016. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
61%

Ott rossz emberek nézték, ez egy szerencsésebb szakasz 😂

Az ottani válaszolók tiszta hülyék. Mai világban 11-12 éves kortól már járnak egymással a fiatalok, 13-14-15 évesen meg már szexelnek is...

2016. júl. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
100%

*A te életedet éld

*koronként


Bocsi, elírtam őket feljebb. :)

2016. júl. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 A kérdező kommentje:
Igazatok van,a boldogsagot kell valasztanom :D
2016. júl. 29. 23:50
 37/85 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hajrá, sok sikert!

És majd mesélj ám, hogy hogyan alakul! :)

2016. júl. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 A kérdező kommentje:
Ok:D
2016. júl. 29. 23:53
 39/85 A kérdező kommentje:
Akkor mar csak a szülei lehetnek a gond,de a csaladjaink joban vannak ugyhogy remelem nemfogjak tiltani:)
2016. júl. 29. 23:56
 40/85 A kérdező kommentje:

Lehet kicsit beijedt mikor elhivtam:D

irtunk aztan rakerdeztem és azota semmi reakció mar 2 óraja:D

2016. júl. 31. 17:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!