Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek valljak neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valljak neki szerelmet, vagy vigyem el randizni, ha lehetséges?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy lány, akit szeretek már évek óta, de még nem mertem úgy közeledni hozzá. Alapiskolás osztálytársam volt, 5. osztálytól. Igazából már hatodikban alakult a dolog, hetedikben meg is tudta, hogy szeretem őt, de nem tőlem. Gondolom ettől megsértődött vagy megijedt, és mikor legközelebb beszélgettem vele, kiderült, hogy ő is szerelmes "volt" belém. Szerintem akkor is az volt, úgy viselkedett, beszélt velem, csak nem merte elmondani. 8-9.-ben (Felvidéken 9 osztály az alapsuli) maradtunk barátok, egy-egy ölelés volt csak, meg néhányszor lassúztam vele, de nem nagyon volt más, olyan mélyebb beszélgetéseink sem. Tavaly szeptembertől külön középiskolába járunk, csak januárban találkoztam vele, egy kisebb osztálytalálkozón, itt beszélgettünk, de csak felszínesen, táncoltunk egy kicsit, meg ölelés, de megint csak ennyi. Az utóbbi hetekben voltam náluk kétszer is, de csak kint a faluban, a barátnőivel, akikkel szintén jóban vagyok, bírom is őket, de mégis csak azért mentem el, hogy vele legyek kettesben.. Szóval itt sem lett semmi. Nemsokára tervezem, hogy elhívom randira, vagy csak kettesben beszélgetni vele, a lényeg, hogy tudjak közeledni hozzá több mint barátként is.


Ő 16 éves, én is.


Nos, ha eddig elolvastad, biztos tudsz a kérdésemre válaszolni :)

Mellesleg nem volt még komolyabb kapcsolatom, pont az miatt, hogy már régóta csak őt szeretem.


Köszönöm.


2016. júl. 27. 19:27
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképp próbáld meg, biztosan ő is érez irántad valamit. Kezdeményezz, a többi pedig majd kialakul.
2016. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahova, címszóval: hogy beszélni szeretnél vele és mondd el neki amit érzel, hogy sokat jár a fejedben és ha lehetne több köztetek annak nagyon örülnél.
2016. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jah és nincs veszteni valód, valamikor lépned kell.És az elutasítástól se félj, vagy legyetek akkor barátok, vagy muszáj túllépned rajta.

Remélem segítettem :)

2016. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is :) (akugy szornyen aranyos tortenet :))
2016. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!