Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet esélyem nála?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés

Péntektől vasárnapig volt egy rendezvény, ahol találkoztam egy régi ismerősömmel meg egy haverjával, akit akkor ismertem meg. Az az ismerősöm régóta nyomul rám, de 2 év alatt nem volt köztünk semmi, én csak haverként tekintek rá, és ezt szerintem ő is tudja/észrevette. A haverja nagyon megtetszett nekem, és szerintem én is neki. Vasárnap írt is, hogy találkozzunk a rendezvényen, de sajnos pont ott volt a régi ismerősöm is aki odajött hozzám, így nem tudtam kettesben lenni a másik sráccal.

A srácon látszott, hogy tetszem neki, táncoltunk, magához ölelt, meghívott egy italra, leléptünk ketten beszélgetni a régi ismerősömtől, ami miatt szerintem meg is sértődött a régebbről ismert srác, mert ő már nagyon régóta nyomul rám, de mindvégig hiába, észrevehette már, hogy én csak barátként tekintek rá. A baj csak az, hogy mivel ők ketten haverok, ezért lehet hogy nem akar majd tőlem semmit az a srác aki most tetszik, a régi ismerősöm miatt, mert neki ugye régóta tetszem, és biztos nem tetszik neki hogy most a haverjával ismerkedek. Meg nem is beszéltem vele facebookon azóta, csak a régebbi ismerősöm írogat egyfolytában...


Lesz 2 hét múlva megint egy buli, ahol állítólag ott lesznek. De fogalmam sincs hogy van-e így esélyem annál a srácnál, írni nem akarok neki, mert nem szeretnék nyomulni, ha akarna úgyis írna. Ha találkozunk biztosan újra jól ellennénk, de fogalmam sincs hogy van-e egyáltalán esélyem, tényleg neki is tetszem-e.



2016. júl. 26. 02:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Meghív egy italra meg kettesben leléptek. Szerintem ott mar biztosan lesz valami ^^

Viszont annyira nem értek a férfi barátságokhoz.hogy tudjam hogy hajlandoe lemondani az egyik egy lànyròl a masik.javara :/

De remélem sikerül :)

2016. júl. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :)

Remélem sikerrel járok.:)

2016. júl. 26. 09:01
 3/3 anonim válasza:
Ha az a bizonyos régi ismerösöd nagyon beléd van esve akkor nem valozinü hogy mekapod aki neked tetszik mivel férfiként tudom hogy barát csak 1 de csaj 1 000 000 is lehet
2016. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!